Skocz do zawartości

Problem z kinem


W-3

Recommended Posts

Witam i proszę o pomoc . Właśnie zakupiłem swoje pierwsze kino denon x2500 plus dali oberon 7,1,vocal +e12f. 

Nie wiem co ustawiłem źle ale sub podłączony przez lfe wogole nie gra nawet przy wstępnej konfiguracji. Sub napewno działa. Do tego filmy blu ray odtwarzane są w stereo.  Będę wdzięczny za pomoc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, seba3002 napisał:

Zrób zdjęcie tego suba z tyłu, tz jak masz podłączony i jak ustawione są gałki od głośności i odcięcia. 

Pokrętła jak na zdjęciu , power na on lub auto , nie działa na żadnym , wzmacniacz podpięty dedykowanym kablem 3m w wejście oznaczone na zdjęciu 

047ADFA1-E908-4ABC-9A04-D8E04763F5BD.jpeg

Dodam jeszcze ze kombinowałem wcześniej z ustawieniami tak aby podłączyć jeden głośnik z wbudowanym wzmacniaczem do pre out / subwoofer 1i2. I ten głośnik działał wiec wyjście tez jest ok. Nie mam pojęcia co zrobić aby kino grało w 5.1 a nie tylko stereo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2019 o 10:49, seba3002 napisał:

No to teraz tylko cieszyć się sprzętem 🙂. Napisz jak wrażenia. Sam miałem denona połączonego z dali co jest uważane tutaj za mezalians 😁. Powiedz jak Tobie podoba się takie granie. 

Szczerze to nie wiem dlaczego ludzie tak piszą . Ja jestem mega zadowolony. Spodziewałem się dużo mniej po tym zestawie . Ale te pewnie kwestia gusta. Dla mnie jest bardzo, bardzo dobrze. 

Edytowano przez W-3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To typowe dla nas Polaków. Nie mówię tu konkretnie do ciebie. Ale my zawsze jesteśmy zadowoleni z zakupu bo go dokonaliśmy. I chwalimy i zachęcamy innych do zrobienia podobnego. 

Na zachodzie tak nie jest. Ja też od dłuższego czasu nauczyłem się wyrażać obiektywna opinie i jest kilka produktów o których powiem otwarcie że miewałem lepsze lub nie jestem zadowolony.

Ile innych kin sprawdzałeś u siebie? 

Do póki nie sprawdzisz 3 to twoja wypowiedź ja jestem zadowolony jest naturalną :)

i proszę nie odbieraj tego jako negatyw. Cieszę się że co się podoba. Mówię tylko bardziej o psychologicznym podejściu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...