Skocz do zawartości

Nowy wzmacniacz


Texmarek

Recommended Posts

Witam. 

Mam pytanie do osob majacych praktyke I doswiadczenie w takich konfiguracjach.

Prosze nie pytac dlaczego to ,czy tamto. Nie jestem audiofilem. Jest sytuacja nastepujaca. Mam kolumny B&W,model CDM-9NT. Kable do powyzszych to Cardas Quadlink 5-C. Mam do wyboru Yamaha R-N602 albo Onkyo TX-8250.Muzyka ktora slucham to troche rock,czasami jazz albo Vangelis sie tez trafi. W zaleznosci od dnia.

Jaki bedzie lepszy wybor. Dziekuje I pozdrawiam

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Temat dokładnie tych dwóch najpopularniejszych amplitunerów stereo był poruszany na forum dziesiątki razy :) więc ameryki już nie odkryjemy. Biorąc pod uwagę to jakie masz kolumny uważam, że bardziej odpowiednie będzie jednak Onkyo, które oferuje trochę cieplejsze, łagodniejsze brzmienie niż Yamaha. Z drugiej strony jeśli lubisz rockowe i bardziej agresywne brzmienie, Yamaha może również Ci się spodobać, będzie to jednak pewne odstępstwo od szeroko rozumianej neutralności brzmienia. Onkyo trochę złagodzi temperament kolumn. Funkcjonalność obu urządzeń jest w zasadzie taka sama. Odsłuch zawsze jest optymalnym rozwiązaniem gdyż nie trzeba być audiofilem aby te różnice w brzmieniu wychwycić.

Pozdrawiam,

Michał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...