Skocz do zawartości

Słuchawki do 1000 zł pod yamahe rn 602


Recommended Posts

Po odsłuchu słuchawek audioquest w sklepie był efekt „wow”, bardzo miło i pozytywnie zaskoczyły. Jednakże w sklepie stacjonarnym nie było promocji i zdecydowałem się na zakup przez internet i tutaj małe zdziwienie, bo te słuchawki już tak dobrze nie grają ... w sklepie słuchałem pod ipadem oraz dragonfly red - w domu laptop z dragonfly red, ale jeśli dobrze myślę nie powinno mieć to absolutnie żadnego znaczenia jeśli chodzi o jakość dźwięku.

Teoretycznie mam 2 tygodnie na zwrot, a czytałem coś o wygrzaniu słuchawek chociaż nie wydaje mi się aby miało to aż tak diametralny wpływ na jakość dźwięku z tych słuchawek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2019 o 19:30, MobyDick napisał:

To również nie będzie dobre połączenie. Przy wyższym budżecie dobrym połączeniem był by Audioquest NightOwl. Tyle że to słuchawki za 2,5 tys i nawet przy obecnej promocji kosztują 1400 zł. Warto przeczytać ten artykuł : https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-audioquest-nightowl-dragonfly-red-perch/ .

A naznaczysz jeszcze różnice z czystej ciekawości jak mają się nightowle do nighthawków? Cena promocyjna praktycznie ta sama a z tym dac’em również różne opinie w internecie ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas gdy moje nightowle wygrzewają się z DFR, korzystając z nadmiaru czasu na zakupach z małżonką - zaleciałem posłuchać jak gra nowość (dragonfly cobalt) z tymi słuchawkami i dla mnie jest to istna pozytywna masakra. Dla śledzących wątek jeśli ktoś ma wątpliwości i budżet to wątpię aby było lepsze połączenie ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć gra bardziej technicznie od wcześniejszych modeli. One kiedyś też były znacznie droższe. Teraz ten jest nowym modelem i ma robić za wyższy model. Zapewne za jego cenę można kupić coś ciekawszego. Podobnie Owle wypadają świetnie za cenę promocyjną. Jak za 3 tyś zapewne można wybrać coś ciekawszego, szczególnie gdy jest również w mocnej promocji.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...