Skocz do zawartości

Heco aurora 700


adams_19

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie i proszę o pewną wskazówkę dotyczącą tych paczek aktualnie mam magnaty quantum 605 i to gra razem z zestawem yamahy a-s2000 w 20m kwadratowych i jest dobrze, jednak zastanawiam się nad zmianą i kupnem heco aurora 700. Tylko nie bardzo orientuję się jaki charakter brzmieniowy mają te kolumny, no i czy to by była zmiana na plus dźwiękowo, bo sprzętowo to chyba tak( kolumny trójdrożne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Heco Aurora to jedne z najbardziej muzykalnych barwnych i analogowo brzmiących kolumn w swoim i zbliżonym przedziale cenowym. To kolumna, która śmiało mogłaby być droższa i nadal byłaby bardzo dobra więc na pewno warto się nią zainteresować. Niemniej jednak wzmacniacz A-S2000 ma potencjał na jeszcze lepsze kolumny i lepsze granie. Trzeba też zaznaczyć, że Heco i Magnat to inny style brzmienia. Magnat będzie ostrzejszy, bardziej rockowy i loudnessowy. Heco gra znacznie łagodniej. Myślę, że barwowo do Yamahy basuje bardziej.

Pozdrawiam,

Michał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q21 dzięki za wskazówki, pomyślałem o tych kolumnach( heco aurora 700) bo jak na swoją cenę są najprawdopodobniej bardzo rzetelnie zbudowane i dodatkowo są trzydrożne; myślałem też o większym modelu 1000 ale do 20 metrów to mogło by być za dużo. Jeśli można to Q21 jakie kolumienki miałeś na myśli pisząc o lepszych kolumnach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Kolimny o odmiennym brzmieniu od tych które masz obecnie.

Quantum były jasne. Detaliczne. Punktowe. Heco są melodyjne nieco cieplejsze. W swojej cenie to jedne z lepszych wyborów. 

Jeśli chcesz zmienić rodzaj dźwięku to kierunek dobry 

Jeśli chcesz rozwinąć obecny to magnat quantum 757, monitor audio seria silver. 

Zapraszam po wypożyczenie i na odsłuch.

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.07.2019 o 08:28, S4Home napisał:

Tak mam. W obydwu kolorach. Zapraszam. Posłuchasz ich no i ich konkurencji.

Pozdrawiam

Jak już miałbym coś wypróbować to wersję jaśniejszą. Napisz mi jak wygląda procedura z wypożyczeniem, no i jaką cenę oferujesz, bo jest trochę tego w internecie a niektóre są dość atrakcyjne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...