Skocz do zawartości

Wybór odtwarzacza BD


jawor2

Recommended Posts

Niestety modele, które wymieniłeś  są nieprodukowane chyba że chcesz kupić używane co w tym wypadku wiąże się ze sporym ryzykiem ze względu na trwałość tych urządzeń. Jeżeli interesowałoby Cię coś z obecnie produkowanej oferty nowe i na gwarancji to masz coraz mniejszy wybór i tak możesz przejrzeć ofertę Yamahy np.  BD-S681 i BD-A1060 i doskonały Pioneer UDP-LX500.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem właśnie o używanym przez wzgląd na  wykorzystania go jedynie do odtwarzania filmów i to niestety rzadko. Obecny posiadany przeze mnie Sony DVP-SR760H wywołuje u mnie frustracje, gdyż wydawany przez niego dźwięk raczej przypomina rzężenie przedśmiertne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...dajecie mi do myślenia. ;)

I jak do tego wszystkiego ma się przetwornik C/A w odtwarzaczu ? Na co przede wszystkim warto zwrócić uwagę ? Bowiem siedzę sobie teraz i oglądam "Gladiatora" (z dvd), na pożyczonym od kuzyna Blue Ray'u Denona, podpiętego do ampli  coaxialem i powiem nieskromnie że dźwiękiem bije na łeb w/w DVP Sony. 

Dźwięk jest pełniejszy i żywszy; no może basu by się więcej zdało ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli puszczasz dźwiek po kablu optycznym to przetwornik C/A w odtwarzaczu nie ma żadnego wpływu na jakość dźwięku. Odpowiada za niego DAC w Twoim amplitunerze. Dlatego uważam, że szkoda wydawać kasy na jakieś "markowe" odtwarzacze blu ray. Kup jakiś odtwarzacz za góra 300 zł a jesli brakuje Ci basu to zaoszczędzone pieniądze przeznacz na zakup subwoofera :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...