Skocz do zawartości

Tanie słuchawki dokanałowe BT


Recommended Posts

34 minuty temu, DiBatonio napisał:

Trudno powiedzieć,  nie słuchałem. 

Powiem tylko, że akurat to rozwiązanie z silikonowymi "haczykami", które przytrzymują słuchawki na miejscu opierając się o muszlę ucha jak dla mnie nie jest zbyt komfortowe.

 Dostałem w prezencie takie K&M KM M5 i to rozwiązanie jakoś mi nie leży,  kwestia gustu i doboru do własnych małżowin 😁

Szczerze to już mam mieszane uczucia. W sumie przyzwyczaiłam się do adaptera USB-C, moje obecne słuchawki grają bardzo dobrze. Zamówiłam już Xiaomi Youth Wireless jak na Pepperze wrzucił ktoś kupon 1/2 ceny.

 

Ale tak zdecydowanie to chciałabym słuchawki tradycyjnej budowy, bez udziwnień, jakiegoś rozpierania małżowiny, dobre słuchawki to z mojego doświadczenia dobrze się same z siebie trzymają kanału usznego tymi gumkami (mówi się na nie "tipsy"?) i takich bym szukała. Tylko coś z Allegro, Ceneo, albo Chin z dostawą w max 2w

 

Może jakiś współczesny, łatwo dostępny model, chodzi Ci po głowie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2019 o 12:16, DiBatonio napisał:

Trudno powiedzieć,  nie słuchałem. 

Powiem tylko, że akurat to rozwiązanie z silikonowymi "haczykami", które przytrzymują słuchawki na miejscu opierając się o muszlę ucha jak dla mnie nie jest zbyt komfortowe.

Dostałem w prezencie takie K&M KM M5 i to rozwiązanie jakoś mi nie leży,  kwestia gustu i doboru do własnych małżowin 😁

Gumowe haczyki w MEE Audio X5 można zdjąć, to oddzielna część gumki od tych "właściowych" dokanałowych, ja sama korzystam z nich bez tego ząbka. Nie jestem jego fanką, chociaż znam takich, co niesamowicie sobie chwalą. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...