Skocz do zawartości

Audyssey - co to w ogóle robi?


Stolarz

Recommended Posts

18 godzin temu, Butler napisał:

Niech zintegrują w końcu odtwarzacz multimedialny plików video. To dopiero byłby dopiero progres. Muzykę z fizycznych czy sieciowych nośników jakoś można odtworzyć.

A tak człowiek musi szukać Shielda, Zidoo, Dune itd, wynalazki które moim zdaniem powinny być zbędne przy AVR.

Jestem za. Amplituner oparty na Android to był by prawdziwy przełom!

16 godzin temu, Butler napisał:

No właśnie od kilku lat nic się nie dzieje. Ostatnie trzy lata? HDMI2.1 z większą przepustowością oraz pierdoły z tym związane głównie skierowane dla graczy, obsługa 8K60Hz / 4K120Hz. Żadnych nowych formatów kompresji, wszystko po staremu.

Jestem za. Ostatni duzy progres to był Atmos.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2022 o 07:46, Piotr Sonido napisał:

Jestem za. Amplituner oparty na Android to był by prawdziwy przełom!

Jestem za. Ostatni duzy progres to był Atmos.

Piotr

Ta, bedzie zajebiscie. Jak te gowniane OSy w telewizorach, bez akutaliacji po 2 latach i zamulajace wszystko, robiace przy okazji bog wie co. 
Teraz nie mozna kupic juz fajnego TV bez tego. Naprawde chcecie taki sciek jeszcze tutaj? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tu lepiej nie jest obecnie.

A to że nie masz aktualizacji to jest wina producenta a nie systemu operacyjnego.

Mam Nvidia Shield z 2019 roku i na dzień dzisiejszy jest top z aktualizacjami. Mozna? Mozna

Ale trzeba podchodzić do sprawy inaczej.

Z drugiej strony producenci amplitunerów na pewno by tego nie robili :P to fakt

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Tenfilip napisał:

No ja mam tego z 2015 i tez sobie radzi. 

Natomiast moim zdaniem, im wieksza zaleznosc od software w AVR, tym wieksza szasna, ze bedziemy placic abonament za uzywanie go - jak z podgrzewaniem foteli w BMW. 

No jest taka opcja. Skoro apka na telefon jest płatna.

Good point.

Ale z drugiej strony dało by się go wtedy odblokować :) Zapewne po gwarancji. Android daje jednak możliwość pewnych edycji :)

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2022 o 08:07, Piotr Sonido napisał:

No jest taka opcja. Skoro apka na telefon jest płatna.

Good point.

Ale z drugiej strony dało by się go wtedy odblokować :) Zapewne po gwarancji. Android daje jednak możliwość pewnych edycji :)

Piotr

Ta, pytanie komu bedzie sie chcialo to ogarniac. Raczej taki sprzet nie ma mega silnej spolecznosci ktora by za darmo tworzyla rozwiazania. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TA ma swój system postawiony na zwykłym PC. Nawet tego nie ukrywają bo widać z tyłu ma blaszaną zaślepkę na gniazda płyty głównej jak w zwykłych komputerach. Odpala się jak każdy PC a więc mają system utworzony w jakimś środowisku mniemam ze Linux, ale nie znam się i nie umiem tego sprawdzić - strzelam. Na początku mignie okno biosu a po około minucie dopiero włączają się wszystkie systemy co mnie trochę irytuje. Wszystkie konfiguracje trzeba robić na HDMI z płyty głównej, ale filmy można obejrzeć tylko na HDMI out ze złącz wyżej - są dwa. Jak widać im się chciało ;)

TA.PNG.b32dddf32e8e4f03a2e41a7c79208f03.PNG

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Butler napisał:

Altitude32 ma Intel i7, mój Intel i3, ale nie wiem której to generacji. Produkcja 2022. Nowe komputery industrialne też mają często PS2 na pokładzie.. Mamy nową obrabiarkę w pracy i też dinozaur tym steruje.

Cale lotnictwo stoi na 20 letnich maszynach itd itd.

Co do Linuxa - Denon to tez jakis skrojony Linux, ale raczej wersja na ARM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Tenfilip napisał:

Ta, pytanie komu bedzie sie chcialo to ogarniac. Raczej taki sprzet nie ma mega silnej spolecznosci ktora by za darmo tworzyla rozwiazania. 

Eeee to na pewno było by od razu zrobione.

Do hakowania do jest masa chętnych :P

16 godzin temu, Tenfilip napisał:

Co do Linuxa - Denon to tez jakis skrojony Linux, ale raczej wersja na ARM.

E, chyba nie.

To menu jest tylko graficznie poprawiane ale na przelomie lat to jest cały czas to samo.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...