Skocz do zawartości

Szukam słuchawek (TYLKO dla znawców tematu)


Recommended Posts

Witam, mam kartę muzyczną TU

Szukając po necie, forach, rankingach, opiniach i testach naszych pisemek- dałem się nabrać i kupiłem te słuchawki TU
Nie jestem audiofilem, używam tych słuchawek pół roku każdego dnia. Kabel sztywny, skręca się i wypada z "pilota" odsłaniając gołe kable, przedłużka z kompletu nie obejmuje mikrofonu (ja nie używam), grają średnio jak dla mnie i co NAJGORSZE- mimo, że nie grają bardzo głośno słychać je w całym domu! W nocy przy zamkniętych drzwiach słychać jak gram w innym pokoju!

SZUKAM słuchawek świetnie wyciszonych na zewnątrz! CENA 500-600 zł. Słuchawki do Counter Strike Source, bez mikrofonu( ale może być). Żeby grały konkretnie, dźwięki i otoczenie- super! Muzyka z kompa itp bez różnicy, choć pewnie przy tej cenie będzie ok. To dla mnie sporo kasy i boje się kupić np. DJ-ejskie Technics czy Sony, bo nie wiem czy się nadają. Pytam o zdanie TYLKO mających pojęcie, mających dobre słuchawki w domu, używających ich jakiś czas, a nie znawców jak ja poprzednio z opinii i testów lub z reklam. Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
słyszałem kiedyś te "osławione" słuchawki które nie wywarły na mnie zadnego nie wiadomo jakiego brzmienia

Powiem tak chcesz słuchawki rozumie stereo ? nie zadne cuda na zasadzie sluchawki 5,1 imitujące to i owo

Grasz w gry w tej której napisałeś mało kiedy jest spokojnie a już chodzenie i wsłuchiwanie się czy ktos stoi po lewej czy po prawiej mija się z celem bo zanim się zastanowisz gość może Ciebie sprzątnąć...prawda??.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie TAK. Te słuchawki to w 99,9 % do Counter Strike Source. Niestety na tych, które mam Aero 5.1 mimo, że na poziom odgłosów i "słyszenie" wszystkiego wokół nie narzekam (rzekłbym, czasem słyszę innych w grze baaardzo daleko ode mnie- super), to grając po nocach- CAŁY dom słyszy :/ A zapewniam, że one do nawet głośnych nie należą. Dobrze tłumią z zewnątrz, a mi zależy na wytłumieniu odgłosów gry na zewnątrz. Gdzieś czytałem, że muszę mieć słuchawki typu " zamknięte".

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma potrzeby go cytować...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...