Skocz do zawartości

Kino domowe do 4000 (Jeszcze dzisiaj)


Mateusz Jena

Recommended Posts

Minimalna to wysokość samego amplitunera.

Jeśli ma on 16 cm to szafka powinna być 32. Ale to minimum. Absolutnie nie gwarantujące dobrej pracy 

Najlepiej jest zostawić wolna przestrzeń a więc kłaść sprzęt na wierzchu swobodnie. 

Ewentualnie w szafkach ale jak w rak. Takiej z wentylatorami. 

Producenci szafek widzą jedną potrzebę. 

Dekoder tv i tyle. 

Czasem już z konsolą jest problem a co dopiero centralny , ampli, sub i tak dalej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie NAD 356 pracował chwilę otulony z boku i 40 cm luzu od góry. Pracował 10 minut poczym się wyłączył i tak sprawdziłem go dwa razy. Przeniosłem do otwartej przestrzeni i jak ręką odjął. Był gorący ale już nigdy się nie wyłączył.

Amplitunery Onkyo są już ciepłe jak pracują jałowo.

Jaki masz ampli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeróbce ułożenie wygląda następująco,sub poszedł w róg i teraz jest na ziemi ,centralny tak jak powinien być od początku pod TV  :)

Co do ampli zostaje w komodzie, nad nim jest 18,5 cm obok po 4cm  natomiast plecy za komodą zostały wycięte,więc jest pełno miejsca.Jutro jeszcze zamotuje 2 wentylatory w komodzie po bokach by poprawić odprowadzanie ciepła.

Na szafce nie chcę mieć ampli bo za dużo kabli będzie wisieć a tak to widać tylko 1 kabel.

A jak z aktualnym ułożeniem kolumn czy teraz jest odpowiednio? 

 IMG_20190802_210353.thumb.jpg.96037e3bd058a99a7411db82d670c86d.jpg

Edytowano przez Mateusz Jena
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...