Skocz do zawartości

Sony TA F 550ES pomocy


Marcin Marcin

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich poszukuje pomocy lub wyjasnienia z problemem nie dajacym mi spokoju.

Jestem poczatkujacym uczestnikem tego zacnego forum wiec prosze o wyrozumialosc.

Niedawno zaczalem na nowo kolekcjonowac sprzet stereo jako ze bardzo lubie sluchac muzyki, jestem zwolennikiem raczej starego sprzetu tego z lat mojej mlodosci z lat 80, jak dotad moj zestaw sklada sie z adaptera Dual CS505-3 , cd Tehnics SL-P777, magnetofon to Akai GX 75 oraz wzmacniacza Sony TA F550ES do ktorego podpiete sa glosniki Eltax Liberty 3+. Ostatnim zakupem bylo wspomniane cd Technics i tu pojawil sie moj problem mianowicie, zauwazylem dziwna sytuacje zachowanie sie wzmacniacza, do wzmacniacza podlaczony mam tez komputer, problem polega na tym ze mam ustawiona jednakowa glosnosc na potencjometrze i wszystkie sprzety jak komputer ,magnetofon, adapter graja z jednakowa glosnoscia natomiast kiedy przelacze na cd dzwiek robi sie dwa razy glosniejszy niz pozostale uzadzenia. Moje pytanie czy jest to normalne czy moze jest to oznaka ze moj wzmacniacz umiera smiercia naturalna lub czy jest uszkodzony. Dziekuje za cierpliwosc licze na wasza pomoc , prosze skasowac jesli spostowalem w nie dozwolonym miejscu. Marcin

Edytowano przez Marcin Marcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...