Skocz do zawartości

Wzmacniacz do podstawek-zmagania początkującego słuchacza


Krzysztof Ślusarski

Recommended Posts

Ale co Ci nie pasuje w tym Oasis 7? Czy to nie aby takie czepianie się ?:)

Powiem tak biorąc pod uwagę że ten kabel i tak "tylko" wypożyczysz to spróbuj Nordosta, podciągniesz górę i dół. Jak ze średnica okaże się u Ciebie.

Jak coś to Ci pożyczę więc pisz. Nic nie stracisz. A może przekonasz się do zostawienia swojego Wireworda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jest to czepianie się z całą pewnością, właściwie to raczej ciężko mi wyhamować po akcjach jakie prowadziłem przez ostatni czas.
Czy może być lepiej nie wiem, ale chciałbym to sprawdzić, myślałem o przewodach TelluriumQ Ultra Black II / Silver II,  Harmonix CS-120 Improved,  nie znam Nordost.

O którym modelu dokładnie jest mowa od Nordost?

Niestety ograniczeniem jest długość 2x3metry, cena robi się nieciekawa.

Chcę zachować środek, jak się uda dociążyć dół z zachowaniem różnorodności, oraz poprawić górę wybrzmienia.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Nordost Red Dawn LS to wspaniały przewód, w systemie M6si i MA 100 Silver, wydobył wszystko co najlepsze. Tylko cena dla mnie ciężka do przełknięcia jak za przewód.

Postanowiłem poszukać lepszych głośników, odsłuchy wyłącznie w domu, zastanawiam się co może złapać najlepsze zgranie z M6Si, źródło 70% Streamer Pioneer N70AE, czasami posłucham płyt z Denona. 

Powierzchnia około 25 metrów.

Moje typy:

PMC Twenty5.22 

Dynaudio Contour 1.4 LE

Dynaudio Special Forty (szary)

Audiovector R1 Avantgarde

Audiovector SR 1 Signature

Audiovector R1 Signature

Kef R3

Monitor Audio Gold 100 5G (orzech) lub czarny

Monitor Audio PL100 II (czarny)

Proac RESPONSE D TWO R

Proac RESPONSE D TWO 

 

Co waszym zdaniem wybrać na odsłuch, bo wszystkiego na 100% nie zamierzam zaliczyć, nie wszystko zabrzmi dobrze, w którymś z tematów skreślono KEF R3 w połączeniu z M6si, a swego czasu bardzo byłem ich ciekaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...