Skocz do zawartości

Dolby Atmos Heco


remiol

Recommended Posts

Dzięki wielkie S4Home ,bardzo mi pomogłeś,rozwiałeś tym postem wszelkie moje wątpliwości.

Po czym według ciebie mam dobierać jak nie po parametrach,po kolorze? Nie wiem jak brzmią dla tego pytam ,nie wiem dla czemu rms.pl poleca melodiki czy ze względu na brzmienie czy cenę ,pytanie czy to najlepszy wybór do heco aurora,czy warto dołożyć do czegoś lepszego?

 

Ok,powiedzmy że zdecydowałem się na heco inc 802 z tego względu że tej samej firmy i dla tego że mocniejsze,dobry wybór czy za te same pieniądze można kupić coś lepszego? albo za mocne też nie za dobrze?może słabsze a jakieś jakościowo lepsze?

Czy ten cały atmos to pic na wodę i brać co najtańsze?

 

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za podpowiedź , raczej zostanę już przy tych heco tylko jeszcze jedna sprawa mnie zastanawia,czy te inc 802 nie będą za duże w tym secie,średnica średnio-nisko tonowego to 200mm,były by to największe głośniki w całym zestawie,nie licząc suba,cała reszta max 165mm?

 

 

Dodam jeszcze że głośniki będą zamontowane w" kolumnie" 270cmx25cmx19cm,będzie to imitacja belki stropowej przymocowana do sufitu,więc miejsca trochę jest,może jakiś zestaw odseparowany?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, *SAURON* napisał:

Nie wiem jak brzmią dla tego pytam ,nie wiem dla czemu rms.pl poleca melodiki czy ze względu na brzmienie czy cenę ,pytanie czy to najlepszy wybór do heco aurora,czy warto dołożyć do czegoś lepszego?

RMS jest dystrybutorem Melodiki. Ich producentem wręcz.

Szukasz po brzmieniu. Melodika też ma ciekawe kolumny zgadzam się. Magnat sa nieco jaśniejsze.

Wybierz po cenie i wyglądzie. Tu nie ma złego wyboru.

19 godzin temu, tadekk55 napisał:

S Y N E R G I A  to słowo klucz. Sprawdz czy heco lub magnat nie mają czasem takich głośników gdzie będziesz mógł "piszczałkę" wysoko-tonowy skierować w stronę słuchacza.

Mają takie z dwoma "piszczałkami"

Do Auroray to albo idź dalej w podstawowe Heco albo właśnie Melodiki. Magnat może być za jasny.

Chętnie wycenimy

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w dobrej cenie heco inc 802 (800złpara) ,myślicie że nie będzie to zbyt wiele dla A1080,przypomnę że w tym momencie gra z zestawem auror 700/300/30 i z tego co słyszę to 700ki już tak od -8dcb zaczynają wymiękać. Najchętniej to bym przytulił się do heco ambient 22f, tylko ta cena z drugiej strony odchodzą koszty zabudowy i mniej roboty ,osiem wkrętów i gra muzyka. Jeśli ktoś chciałby zaproponować jakąś dobrą cenę za 22f to bardzo bym prosił.

 

 

Co do wcześniejszej rozmowy na temat yamahy i 4ohm to sugerowałem się którymś z testów i tam były robione pomiary mocy w 6 i 8ohm jak i w 4ohm z tym że pisali że producent dopuszcza użycie głośników 4ohm tylko na fronty ale wyjątkowo do testu dostali pozwolenie na użycie całego zestawu 4 ohm tylko jak oni to tam ustawiali do tych testów to nie wiem. W każdym bądź razie yamaha dopuszcza 4ohmy tylko na front

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...