Skocz do zawartości

Pomoc w doborze zestawu 800-1000zł (używki)


blazkowicz

Recommended Posts

Witam,
Proszę o pomoc w skompletowaniu zestawu wzmacniacz+kolumny podłogowe, budżet jaki zakładam to 300-400zł na wzmacniacz i 500 na kolumny. Zestaw do pokoju 20-30m2 (z zapasem mocy - lubię "przekręcić" i posłuchać na poziomie klubowym).
Muzyka jakiej słucham to głównie elektroniczna - trance, ambient, synthwave i pochodne, dlatego zależy mi na głębokim dynamicznym basie z możliwością regulacji.
Wzmacniacz będzię okazjonalnie podłączany do TV, ale głównie do PC (muzyka z plików mp3, flac), kolumny będą stały na szafce od TV, ok 30-40cm.

Dotychczas korzystałem z zestawu Unitra Diora WS + Altus 110, zakładam że z tym budżetem kupię coś o klasę wyżej?
Poczytałem fora itp i dotychczas wnioski jakie udało mi się wyciągnąć w tej kwocie to ogólnie polecane były: (chciałbym je nieco spersonalizować pod swoje preferencje muzyczne - stąd konkretny post)

1. Wzmacniacz:
- Yamaha AX500 / AX496 / AX 720
- Pioneer A10 / A20 / A30
- Jakiś stary Rotel? Technics? Denon (PMA 860)?

2. Kolumny (tu niestety niewiele):
- Dali 104 (podobno są ok, ale bas jest ich najsłabszą stroną)?

Nie proszę o jeden jedyny wyjątkowy zestaw za te pieniądze, tylko sprawdzone, godne polecenia zestawy - abym mógł wytypować/dopasować kilka zestawów i polować na któregoś na aukcjach/ogłoszeniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...