Skocz do zawartości

Fafniakowe lampowe przeboje


Recommended Posts

Szczerze mówiąc nie znam się na tych parametrach, dlatego zamieszczam foto.

Po prostu nie wiem czy takie różnice w nich to znaczy że jest w miarę okej czy ogólnie lipa.

Człowiek twierdzi, że to Brimar..... Wpisując w google CV 4004 najczęściej pokazuje Mullardy z takim oznaczeniem. Opakowania tych lamp to Valve Electronic....pytam ponieważ już ,,zgłupiałem" , ale......odpuszcze je sobie najlepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kamill00 napisał:

Tak @Kubakk, mam Bright MK3.

@audiowit mam tylko to info, które widzisz na foto.

 

Tam seryjnie są ecc83 electro harmonixa ? Jeśli tak to warto by było w coś lepszego zainwestować.

Mnie jutro mam nadzieję dojadą jeszcze lampy , masakra z DPD 3 dni obierali pakę , zresztą z dostawami podobnie mają - wakacje ...

A na piątek może dojedzie coś pod REW , pod pokazanie zdalnie Wam jak to u mnie brzmi wszystko :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kubakk ja miałem seryjnie 6N2P-EW

Przerobiłem u @Audio Autonomy na ECC83.

Obecnie żongluję między Philips Miniwatt (lata 60'), nowymi Gold Lion-ami, a Tungsgram (nie pamiętam z jakich lat)

Na ten moment więcej gram na Sansui ( jeszcze się nie nacieszyłem od tygodnia) więc w Haiku włożone są Gold Lion natomiast Philips miniwatt siedzi sobie w pre gramofonowym.

Wiadomo jak jest ciężko z dostępnością porządnych Mullardów,  Telefunkenów....... więc mam ochotę wrzucić w Haiku na przykład Teslę e83cc tylko pytanie czy jest sens wydawać ok. 1000 zł na lampy, które w hybrydę wniosą....... i tu rodzi się pytanie co właśnie wniosą.

Edytowano przez Kamill00
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...