Skocz do zawartości

Pierwszy gramofon dla córki


masaxer

Recommended Posts

Witam szanownych forumowiczów.

Jestem tu nowy. Nie znam się na tym kompletnie, więc proszę o poradę.

Moja córka od paru tygodni ma świra na punkcie płyt analogowych. Prosi żebym jej kupił jakiś gramofon. Nawet znalazła coś z wbudowanymi głośnikami za ok 200 pln. Tylko mi się wydaje że gramofon z wbudowanymi głośnikami to chyba się mija z celem. Czy moglibyście coś zaproponować w podobnej cenie lub trochę wyższej, ale żeby można do tego podłączyć głośniki komputerowe 2+1?. Zaznaczam że  nie chcę  na razie inwestować w sprzęt naprawdę dobrze grający. Jeżeli jej się nie znudzi po jakimś czasie to wtedy pomyślę o czymś bardziej profesjonalnym. Na razie potrzebuję coś co będzie grało jako tako. Nie znam się na tym kompletnie. Czytałem coś na forum ale tego nie kumam. Nie moja branża. Przedwzmacniacze, wzmaczniacze... Gubię się w tym. Nie wiem o co chodzi...

Dlatego proszę was o poradę. Co kupić żeby nie wydać bezsensownie kupę kasy  i zobaczyć czy to ma jakikolwiek sens. Jeżeli ma i się w to wkręci to ok. Pomyślę nad czymś co sprawia więcej doznań akustycznych.

Z góry dziękuję za jakiekolwiek porady.

Pozdrawiam 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...