Skocz do zawartości

Wzmacniacz do JBL Arena 130


Recommended Posts

Witam, od niedawna jestem posiadaczem głośników JBL Arena 130 i mam pytanie poszukuje do nich wzmacniacza może być nowy jak i używany jednak skłaniam się bardziej do nowego gdyż są bardziej dostępne i nie muszę szukać w swoim mieście a zaufania trochę do osób i kupowania od prywatnych osób nie mam no chyba że w 4 oczy więc ogranicza mnie tutaj teraz mojego miasta. Pokój w którym będę słuchać ma 24 m2 jednak później może się to zmienić do około 20 m2, gdyż prawdopodobnie będę się przeprowadzać. Cena to 800-1000 zł. Słyszałem, że Pioneer A30 był by odpowiedni do tych głośników, ale poszukuje także, alternatyw. Chciałbym aby dźwięk nie przytłaczał zbytnio bassem, ale żeby też żeby był słyszalny, a najlepiej jakby każde pasmo było słyszalne na podobnym poziomie i nie górowało nad drugim. Dodam, że będzie to mój pierwszy zestaw stereo, wcześniej raczej słuchałem muzyki na słuchawkach. Przydały by mi się też kable z głośników do wzmacniacza, także pytanie drugie jakie kable byście polecili w cenie 200-300 i czy za taką cenę kupię kable, które mi jako osobie która chce złożyć swój pierwszy zestaw stereo wystarczą?

Edytowano przez Krzysztof Walaszkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmartwię Cię ponieważ Pioneer A30 również jest już nieprodukowany choć pewnie jak podzwonisz po sklepach to może ktoś coś ze starych dostaw posiada. Ja ze swojej strony zaproponowałbym ci zupełnie nowy produkt na rynku wzmacniacz znakomitej firmy Cambridge Audio AXA25 obecnie chyba najciekawszy produkt w swojej cenie. Wzmacniacz ten pozytywnie zaskakuje dynamiką jak na tak niewielkich gabarytów urządzenie. Zapraszam na odsłuch do naszego salonu i indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...