Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem do telefonu


Recommended Posts

Witam

Ze względu na zmianę telefonu muszę też niestety zmienić słuchawki, gdyż nowy telefon nie posiada minijack'a - OnePlus 6T

Poprzednie słuchawki to Philips CitiScape Downtown SHL5605BK

Zwracam się do was z prośbą o pomoc w wyborze nowych słuchawek.

Co do parametrów:

- Bezprzewodowe (nie chcę bawić się w adaptery 3,5 -> USB-C)

- Słuchawki z mikrofonem

- Na pewno nie słuchawki dokanałowe. Nie przepadam za takimi

- Muzyka jakiej słucham to Heavy Metal, Death Metal czyli ogólnie mocniejsze brzmienie

- Budżet to ok 150 Euro/700zł max co mogę wyciągnąć to 200 Euro/ 850zł

- Może być sprzęt z drugiej ręki

- Często jeżdżę rowerem czy to w mieście czy to w terenie lub ze względu na pracę często też latam samolotem.

Jak na razie jako punkt wyjściowy to Sennheisery HD 4.50 BTNC które to mam pożyczone od kolegi i w razie czego będę mógł je odkupić. 

Szukając ogłoszenia z drugiej ręki wpadły też mi w oko:

Bose QuietComfort 35, Sony MDR 1000X, 

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrócił bym uwagę na Sony MDR 1000X. Jednak na rower słuchawki wokółuszne nadają się dość kiepsko, ze względu  na słabą wentylację. Tu lepiej sprawdzają się jednak bardziej przewiewne dokanałówki lub nauszne z gąbkowymi padami. Słuchawki bluetooth na rowerze często są narażone na zakłócenia różnych urządzeń działających na podobnych częstotliwościach, dlatego musisz się liczyć z częstym zrywaniem sygnału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Jak na razie to na pierwszym miejscu co do wyboru to są słuchawki Sony MDR 1000X które są z drugiej ręki ale jeszcze z roczną gwarancją a teraz jak sprawdzałem u mnie w mieście to te promocyjne słuchawki Audio Techniki są u mnie w stałej cenie po ok 150 euro. W weekend będę miał lepszy pogląd na całą sprawę jak pojadę w miasto na odsłuch. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odsłuchaniu kilku par słuchawek jak i z Audio Techniki jak i z JBL, Sennheisery, Beatsy w sklepach na utworach w formacie .flac byłem przekonany do ATH ANC 700BT gdyż dobrze leżały na głowie, jakość dźwięku była dla mnie najlepsza. Nie jestem, jakimś super znawcą dźwięku ale dla mnie najbardziej pasowały mi słuchawki Audio Techniki, lecz później pojechałem na odsłuch tych Soniaczy i pomimo tego, że są z drugiej ręki to byłem w szoku jak fajnie brzmią. Na chwilę obecną jestem w 80% przekonany do tych słuchawek Soniacza. Na dodatek na alledrogo znalazłem je z pełną gwarancją, pochodzące ze zwrotu klienta za ok 600 zł z możliwą wysyłką za granicę. Poczekam jeszcze 2 tyg na wypłatę i jeżeli nie znajdę innych ciekawych słuchawek to jednak będę skłaniał się ku tym Soniaczom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...