Skocz do zawartości

Muzyka 24/7


Recommended Posts

Cześć wszystkim,

 

potrzebuję rozwiązania. Mam dwa głośniki o mocy łącznej 100W. Potrzebuję jakiś wzmacniacz z kablem do gniazdka i wejściem na USB, który nie spali się po tygodniu grania oraz nie będzie za abstrakcyjne sumy. Macie jakieś propozycję? Muzyka gra cicho, potrzebna opcja pętli w puszczaniu utworów z pendrive.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powierzchnia 50 metrów, głośniki są wbudowane w sufit. Jest to korytarz w biurze. Głośniki hertza. Dwu kanałowy wzmacniacz potrzebuję do tego aby podłączyć dwa kabelki. Nie wiem po co Ci powierzchnia pokoju do tego i jakie głośniki to skoro podałem moc w watach. Starczy 400-500 w dwu kanałowy. Muzyka o samych tonach wysokich bez używania tonów niskich ani średnich. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, January Jacukowicz napisał:

powierzchnia 50 metrów, głośniki są wbudowane w sufit.

Jak do głośników w suficie to proponuję:

https://allegro.pl/oferta/wzmacniacz-amplituner-stereo-bluetooth-usb-mp3-fm-5713123939?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aqueryandcategory&bi_c=ZTBjOGI2MDktN2QwNC00ZmI2LWE1ZjAtMWExMjU1NmYxNzRmAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=0f81a642-3f6f-4aa1-8856-f529c6d21336

Jest napisane , ze bezawaryjny, więc powinieneś być zadowolony :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, January Jacukowicz napisał:

 Muzyka o samych tonach wysokich bez używania tonów niskich ani średnich. 

Sorry, ale aż się zainteresowałem czy istnieje taka muzyka 😁😁

Z wykorzystaniem wujka Google znalazłem taki ciekawy wpis na jednym z forów i nie mogę się powstrzymać aby go nie zacytować 😂😂

"jak chcesz słuchać popiskiwania to mogę zaproponować kontakt z biologami z ujotu zajmującego się słuchaniem nagrań popiskiwania nietoperzy - będą zachwyceni "

😂😂😂😂😂

 

Takiej głupawki dostałem myśląc o tych nietoperzach i koncercie odgrywanym na szklankach i talerzach....... siedzę w pracy i śmieję się sam do siebie 😂😂.

Idealnie trafiony dział "Audiofile dyskutują" dlatego że można by przeprowadzać ślepe testy czy koncert grany jest na filiżankach z Chodzieży czy z Ćmielowa, a ws.nietoperzy: czy to samiec czy samica, gacek brunatny czy szary 😂😂😂😂

Co by to było......gacek w jaskini = echo trzepoczace, pogłos, scena rozjechana, nawet by mu Mullardy ecc83 nie pomogły.

Przepraszam Panowie, ale........siła wyższa - musiałem się pośmiać 😂😂

Edytowano przez Kamill00
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...