Skocz do zawartości

Onkyo Tx-8250 radia internetowe


piotrek_1121

Recommended Posts

Witam. 

Posiadam amplituner Onkyo TX-8250. Czy jest możliwość słuchania na nim innych stacji radiowych internetowych niż w tunelu? Oczywiście inaczej niż strumieniujac z telefonu. Zależy mi na stacjach Open FM i Antyradio, których nie ma w tunein.

Zakupilem usługę Deezere. Na aplikacji w telefonie i na komputerze powyższe radia są, natomiast po zalogowaniu w Onkyo ich nie ma. Z tego co wiem starsze modele umożliwiały dodanie dowolnej stacji do ulubionych, natomiast w tym modelu nie widzę. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, piotrek_1121 napisał:

Witam. 

Posiadam amplituner Onkyo TX-8250. Czy jest możliwość słuchania na nim innych stacji radiowych internetowych niż w tunelu? Oczywiście inaczej niż strumieniujac z telefonu. Zależy mi na stacjach Open FM i Antyradio, których nie ma w tunein.

Zakupilem usługę Deezere. Na aplikacji w telefonie i na komputerze powyższe radia są, natomiast po zalogowaniu w Onkyo ich nie ma. Z tego co wiem starsze modele umożliwiały dodanie dowolnej stacji do ulubionych, natomiast w tym modelu nie widzę. Proszę o pomoc.

Witam,
Antyradio jest w TuneIn.  Open FM też nie widzę.
Ja słucham tylko używając Onkyo Controler. Nie strumieniuję z telefonu, itp.
Stację Antyradio znajdziesz w:  TuneIn -> Local Radio

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Również używam Onkyo Controler. Antyradia nie miałem w TuneIn, dopiero po aktualizacji amplitunera się pojawiło, ale nadal tylko 2 stacje. Open FM również jest, ale chyba tylko 1 albo 2 stacje. Zależy mi na stacjach: Open FM Rock Ballady, Open FM Polski Rock, Open FM 100% Hits, Antyradio Ballads.

Jak wspomniałem używając Deezer w komputerze i na telefonie te stacje są, natomiast używając na Onkyo niestety już nie. Jeśli ktoś zna jakiś sposób na słuchanie tego na Ampli proszę o poradę.

Edytowano przez piotrek_1121
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, S4Home napisał:

No to dziwne że na kompie są a na ampli ich nie ma. Bo to kwestia apki Deezer a nie samego Onkyo 

Faktycznie w modelu wcześniejszym 8150 można było wyszukiwać manualnie. W modelu 8250 tego już nie ma.

Pozdrawiam

Nie wiem czy jest to dziwne. Na komputerze i na telefonie mamy apkę dedykowaną Deezer, natomiast w Onkyo idzie to poprzez Onkyo Controler, soft zaimplementowany w amplitunerze, a nie przez dedykowaną aplikację Deezer. Mogę prosić o sprawdzenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie to jest dziwne.
Ja chyba czegoś nie rozumiem.
Na co dzień korzystam z Tidala. (Jak wspomniałem wcześniej, tylko używając ampli i onkyo controler.)
Jak chcę posłuchać radia to przełączam na TuneIn i tam szukam ulubionych stacji. Nie ma to najmniejszego związku z Tidalem moim zdaniem.
Czy dobrze rozumiem, że w Deezer oprócz poszczególnych wykonawców są również do wyboru stacje radiowe??
Chyba jestem z stary na to wszystko. 9_9 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dobrze rozumiesz. W Deezere poza wykonawcami znajdują się również stacje radiowe do posłuchania na żywo. Jest bardzo dużo Polskich. RMF kilkanaście stacji, Antyradio również kilkanaście, Open FM kilkadziesiąt itp. Niestety są one dostępne w telefonie i na komputerze, a nie ma ich w Onkyo. Napisałem do dystrybutora, ale otrzymałem odpowiedź, że nic nie wiedzą. Napisałem bezpośrednio do Onkyo i do Deezere. Zobaczymy jakie będą odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Dnia 31.07.2019 o 07:31, piotrek_1121 napisał:

Zależy mi na stacjach: Open FM Rock Ballady, Open FM Polski Rock, Open FM 100% Hits, Antyradio Ballads.

Coś się wyjaśniło? Bo po moim szukaniu odpowiedniego amplitunera z funkcjami sieciowymi widzę, że jestem skazany na yamahę, bo tylko ona nie ma TuneIn i ma pełną paletę stacji i Antyradia i Polskiego Radia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...