Skocz do zawartości

Jeszcze tańsze budżetówki z Chin.


Recommended Posts

witam. pisze tu by uzyskac rade od madrzejszych od siebie: konkretnie stoje na skraju wyboru bardzo budżetowych dokanałówek z aliexpress (nie wiecej niz 50zl). jedyne czego od nich wymagam to, by nie graly jak typowe  trzeszczace dokanalowki rodem z piekla. dodam jeszcze, że słuchawki będzie użytkowała moja rodzicielka, gdyby to miało jakiekolwiek znaczenie. bardzo prosze o pomoc i zycze blogoslawienstwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZ ZS3E Nowa rewizja ZS3 z poprawionym kanałem i posrebrzanym przewodem w zestawie.

Za nieco ponad 50 zł poprawiona wersja bardzo udanych hybryd KZ ZSN pro .

Jedne i drugie to naprawdę bardzo fajnie grające słuchawki.

Do jednych i drugich można dokupić kabelek bluetooth w podobnej do nich cenie i wtedy można z nich zrobić słuchawki bezprzewodowe z aptX.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MobyDick napisał:

KZ ZS3E Nowa rewizja ZS3 z poprawionym kanałem i posrebrzanym przewodem w zestawie.

Za nieco ponad 50 zł poprawiona wersja bardzo udanych hybryd KZ ZSN pro .

Jedne i drugie to naprawdę bardzo fajnie grające słuchawki.

Do jednych i drugich można dokupić kabelek bluetooth w podobnej do nich cenie i wtedy można z nich zrobić słuchawki bezprzewodowe z aptX.

kztki odpadają, potrzeba czegoś bardziej kompaktowych rozmiarów. rodzicielka ogólnie nie ma jakiegoś wyrafinowanego gustu jeśli chodzi o słuchawki, (dlatego tylko 50plnow na ten prezent chce przeznaczyć) ale wiem że w tej cenie idzie trafić na totalne niewypały i dlatego tu pisze. myslalem na brainwavz omega (powtarzam że matula nie ma wyrafinowanego zmysłu odczuwania muzyki) ale nie do końca wiem jak z wytrzymałością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślałem się że forma słuchawek OTE może budzić konsternacje :) . Tego typu słuchawki są bardzo wygodne i taki sposób prowadzenia przewodu eliminuje mikrofonowanie przewodu. Tym co zwykle ogranicza żywotność szczególnie tanich słuchawek sa awarie przewodów, a te modele KZ mają je wytrzymałe i do tego są łatwo wymienne, bez potrzeby lutowania. Brainwavz Omega to fajne słuchawki z microdriverami i taka forma jest zwykle bardzo wygodna. Jednak spotkałem głosy w sieci świadczące o pogorszeniu się ich jakości dźwięku i wykonania, do tego nie należały nigdy do zbyt trwałych. Ich brzmienie również nie wszystkim odpowiada. Pomyślałem o iHaper S001 Hi-Res  ale najwyraźniej są już niedostępne w sklepach gdzie były wcześniej. Dobrze wykonane z microdriverami o membranach graphenowych. Jedyne dziwactwo to to ze mając mikrofon nie są wyposażone w żaden przycisk sterujący.

Myślę ze warto brać pod uwagę Sony MH1C. Bardzo dobre słuchawki, kiedyś dużo droższe, świetnie grają. Jedyny problem jest taki że przewody są dość sztywne i bardziej nadają się do siedzenia niż w ruchu. Warto używać przy nich klipsa do ubrania z zestawu.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...