Skocz do zawartości

o co chodzi z maliną?


MarcKrawczyk

Recommended Posts

może po prostu jestem cienki z obsługi maliny, ale po pół roku używania raspberry przestało się włączać i musiałem na nowo wgrać program volumio, po tym fakcie chciałem ustawić trójkę, ale nie mogłem jej znaleźć w okienku szukaj , gdzie poprzednio ukazywała się.

nie ma też obecnie żadnej polskiej stacji i w ogóle nie pokazuje się żadne radio po wciśnięciu "według kraju(Drible)"

gdy chcę dodać radio w 'moje internetowe stacje radiowe" to przy odtwarzaniu mam komunikat o błędzie "failed to decode" - co robię nie tak?

20190803_190502.jpg

20190803_190614.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dodałeś link bezpośrednio do streama czy do stronki? :) Jak skopiowałeś adres z paska przeglądarki to nie ma szans działać. Jeżeli chcesz słuchać z serwisu, który widać na zdjęciach to musisz wkleić to: http://mp3.polskieradio.pl:8904/;.mp3

Albo po prostu doinstaluj wtyczkę do TuneIn radio i tam też znajdziesz polskie stacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kukocz napisał:

Jak skopiowałeś adres z paska przeglądarki to nie ma szans działać. Jeżeli chcesz słuchać z serwisu, który widać na zdjęciach to musisz wkleić to: http://mp3.polskieradio.pl:8904/;.mp3

no tak, teraz działa, wielkie dzięki!

a co do tunein to niestety apka nie znajduje mi volumio?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, MarcKrawczyk napisał:

nie ma też obecnie żadnej polskiej stacji i w ogóle nie pokazuje się żadne radio po wciśnięciu "według kraju(Drible)"

gdy chcę dodać radio w 'moje internetowe stacje radiowe" to przy odtwarzaniu mam komunikat o błędzie "failed to decode" - co robię nie tak?

20190803_190502.jpg

20190803_190614.jpg

Miałem tak samo.Postawiłem od nowa Volumio na ostatnim dostępnym obrazie i póki co działa bez zarzutu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎04‎.‎08‎.‎2019 o 13:51, kukocz napisał:

Nie miałem na myśli aplikacji na telefonie, tylko plugin TuneIn doinstalowany bezpośrednio z poziomu volumio. W opcjach masz sekcję plugins i tam poszukaj :)

ok! i wreszcie jest jak trzeba, obecnie pojawiła się ikonka tunein w "przeglądaj", której poprzednio nie było i stacje wyszukiwałem inaczej....

 

Dnia ‎04‎.‎08‎.‎2019 o 19:11, Mar Ka napisał:

Miałem tak samo.Postawiłem od nowa Volumio na ostatnim dostępnym obrazie i póki co działa bez zarzutu.

no tak, ale to wszystko stało się po ponownym wgraniu systemu! najważniejsze, że obecnie jest już ok!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...