Skocz do zawartości

Oehlbach czy melodika?


Jaroboss

Recommended Posts

Witam tak jak w temacie szukam bardzo dobrego kabla subwooferowego ktory nie będzie ograniczał możliwości mojego suba i będzie wysokiej jakości a mam Xtz 1x12 Cinema series a wybor padl pomiędzy Oehlbach NF 214 a melodika MDSW15 jak myślicie który lepszy ?  Chyba ze ktoś ma inne propozycje dzięki z góry 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, seba3002 napisał:

Zdaje się, że już jeden temat założyłes odnośnie tych kabli... Branża Ci poleciła więc czego więcej potrzebujesz 🙂

Dokładnie ale czytałem duzo dobrego na temat oehelbacha nf 214 i zastanawiałem się jak wypada na tle polecanej melodiki tylko tyle nic więcej nie potrzebuje 😊

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jaroboss napisał:

ktory nie będzie ograniczał możliwości mojego suba i będzie wysokiej jakości a mam Xtz 1x12 Cinema

O , jak ma nie ograniczać to proponuję kupić z lekkim zapasem np. 0,5 metra.

A jak wysokiej jakości to proponuję:

https://sklep.rms.pl/wireworld-equinox-8-esw-kabel-do-subwoofera-rca-2xrca-typu-y-4m

lub gdyby nie mieli na stanie to równie dobry będzie ten:

https://www.elfadistrelec.pl/pl/kabel-audio-wtyk-rca-wtyk-rca-1m-profigold-proa4801/p/11069250?channel=b2c&price_gs=45.2148&source=googleps&ext_cid=shgooaqplpl-blcss&kw={keyword}&gclid=Cj0KCQjwp5_qBRDBARIsANxdcinIvARVqSZnbldaZH0MQ757WnOU1NsKANgrA7kG8EX72WneqjggCBQaAmnZEALw_wcB

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać :) 

@Jaroboss cokolwiek kupisz do tego suba będzie ok. nieważne, czy będzie to Melodika czy Oehlbach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, S4Home napisał:

Obie konstrukcję lepsze niż np Monster.

Miałem dwa kabelki Monster Cable , do suba i coaxialny / coaxialny leży w szafce do tej pory/i powiem tak , kabel jak kabel ,ale wtyki to oni mają do d...y. I nie chodzi o jakość materiału, tylko o to, że są tak cholernie ciasno spasowane , iż przy przepinaniu można spokojnie wyrwać gniazdo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, seba3002 napisał:

Ale kolega ma chyba ogromną ochotę wydać te dwieście ileś złotych i to koniecznie ta ten właśnie kabel ;) . A że jeszcze pozwolę sobie zapytać - ten kabel wraz z subwooferem ma grać z czym ?

Z focalami aria 906 na przod centralnym focala cc700 i surroundy 2 z tylu focal dome sat flax a ampli z onkyo rz 1100

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...