Skocz do zawartości

Jaki subwoofer do 1000zł?


Marcin Herman

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Przeglądam internet i im więcej czytam tym mniej wiem dlatego doceniłbym fachową poradę od forumowiczów.

Obecnie posiadam wzmacniacz Creek 4330 oraz kolumny ProAc Tablette 50, wszystko pięknie gra i jestem bardzo zadowolony z dźwięku. Z racji tego, że są to kolumny podstawkowe to brakuje mi basu i chciałbym mój zestaw uzupełnić o coś co nada muzyce delikatnego podbicia, szukam czegoś delikatnego/miękkiego/aksamitnego niż czegoś do dudnienia. Pomieszczenie ok 20m2.

Mój budżet to ok 1000zł - sprzęt raczej używany niż nowy.

Pozdrawiam i z góry dzięki za porady!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za podpowiedzi @S4Home @Q21!

Niestety budżet zbyt mały na SVS a używanego nic nie znalazłem dlatego tym razem jest poza zasięgiem.

Przejrzałem jeszcze trochę portali sugerując się Waszymi sugestiami i trochę jeszcze na swoja rekę szukając i w zasięgu budżetu z pozycji używanych wytypowałem:

  • REL T2
  • REL T3
  • REL Storm
  • Wharfedale Topaz SW-15
  • Wharfedale Power Cube DX10+
  • Yamaha YST-SW300
  • KEF Kube-2

Moglibyście coś doradzić z tej listy, czy może żadnym z powyższych nie warto się zainteresować?

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za pomoc i porady!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcin Herman napisał:

Dzięki bardzo za podpowiedzi @S4Home @Q21!

Niestety budżet zbyt mały na SVS a używanego nic nie znalazłem dlatego tym razem jest poza zasięgiem.

Przejrzałem jeszcze trochę portali sugerując się Waszymi sugestiami i trochę jeszcze na swoja rekę szukając i w zasięgu budżetu z pozycji używanych wytypowałem:

  • REL T2
  • REL T3
  • REL Storm
  • Wharfedale Topaz SW-15
  • Wharfedale Power Cube DX10+
  • Yamaha YST-SW300
  • KEF Kube-2

Moglibyście coś doradzić z tej listy, czy może żadnym z powyższych nie warto się zainteresować?

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za pomoc i porady!

Zdecydowanie z tej listy REL. Obydwa modele sprawdzą się w Twoim systemie, wybierz ten w lepszym stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...