Skocz do zawartości

Słuchawki dla początkującego audiofila


Recommended Posts

Cześć wszystkim, od roku byłem szczęśliwym posiadaczem sony 1000xm2, po kilku dniach szukania informacji stwierdziłem ze założę nowy temat. Kontynuując, dźwięk z tych słuchawek po jakimś czasie stał się dla mnie nudny/niewystarczająco detaliczny(ogolnie bardzo zainteresował mnie temat hifi audio), i stad pochodzi moje pytanie odnośnie słuchawek z wyższa jakością dźwięku. Zalezy mi na odsłuchu z telefonu wiec znalazłem daca jakim jest DragonFly red. Czy podpinając pod to słuchawki za około tysiąc złotych usłyszę przeskok w jakości dźwięku? Myślałem nad modelami takimi jak akg k712 lub ath msr7 lub SR9. Dźwięk na słuchawkach sony był przezemnie odtwarzany w tidal przy transmisji LDAC. Mógłby ktoś rozjaśnić temat kto jest w stanie porównać te propozycje ?

Edytowano przez Duro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki które wymieniłeś raczej nie będą dobrymi partnerami dla DragonFly Red głównie przez brak synergii dźwiękowej. No chyba ze lubisz wyraźnie rozjaśniony dźwięk. Prędzej już słabszy mocowo i tańszy DragonFly Black. Czerwona ważka dobrze się zgrywa z ciemniej brzmiącymi słuchawkami, np. Audioquest NightOwl. 

https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-audioquest-nightowl-dragonfly-red-perch/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MobyDick napisał:

Próbowałeś podpiąć DragonFly Red do Sony 1000xm2 ? To powinno być dobre połączenie przewodowo.

Nie próbowałem, mogłoby to rozjaśnić troche dźwięk lecz jak już to przy zakupie DragonFly słuchawki tylko przewodowe. Propozycja od audioquest będzie chyba najlepsza jeśli oczekuje czegoś więcej, aczkolwiek to troche większa inwestycja 

 

1 godzinę temu, MobyDick napisał:

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...