Skocz do zawartości

Monitory do PM7005


S-Works

Recommended Posts

  • 1 month later...
42 minuty temu, Miras23 napisał:

Jak wyżej napisano. Wsiadaj w samochód i jedź posłuchać,co Ci da opinia na forum jeśli Ty możesz mieć inne zdanie?

-Po za tym, z mojego punkt widzenia ani Dali ani Dynaudio nie pasują do Marantza.

Dlaczego nie pasują? Przesłuchałem kilka podstawkowych z Marantzem PM6006 i Dali (razem z Q Acoustics 3020i) brzmiały najciekawiej. Ale właśnie, trzeba samemu pojechać i przesłuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2019 o 21:43, bx2001 napisał:

Dlaczego nie pasują? Przesłuchałem kilka podstawkowych z Marantzem PM6006 i Dali (razem z Q Acoustics 3020i) brzmiały najciekawiej. Ale właśnie, trzeba samemu pojechać i przesłuchać.

Bo zapewne jest to kwestia preferencji. Jeżeli w ogólnym rozumieniu dążymy do dźwięku naturalnego, to kombinacja o której pisałem (Dali+Marantz) jest od tego bardzo daleko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie dążymy do dźwięku naturalnego. Uwierz :)

to bełkot z katalogów. Każdy ma indywidualny gust i na prawdę garstka ludzi faktycznie lubi taki dźwięk. Toteż dlatego e materiałach prasowych odnajdujemy informacje jakie to zabiegi wykonano w kolumnie czy wzmacniaczu aby dźwięk był bliski naturalnemu a później słuchamy i jest jakby inaczej :)

lata przewalonegoo sprzętu i jestem pewien tego mojego, prywatnego, zdania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 16.08.2019 o 08:28, S4Home napisał:

Rozumiem że teraz czekamy już tylko na decyzję kolegi i krótką recenzję jak mu się podoba lub nie:)

Bardzo się podoba ;) jestem mega zadowolony!!!

Kiedyś ktoś napisał,że to są "normalnie diabły" (EMIT 20) i to jest prawda!

PM7005 bez problemu daje radę i jest wystarczający na moje 18m2,

1/4 skali w zupełności wystarcza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...