Skocz do zawartości

Amplituner do Quadral Quintas 6650


nimmid

Recommended Posts

Cześć,

Poszukuję amplitunera do zestawu głośników Quadral Quintas 6650. Do tej pory zestaw współpracował z amplitunerem Onkyo tx-nr616 - i ta współpraca bardzo mi odpowiadała (jakość dźwięku, arc, spotify). Niestety Onkyo padł a naprawa jest nieopłacalna i stanąłem przed wyborem czegoś w zamian, co byłoby zbliżone do wspomnianego 616.

Budżet to około1.5k.

Póki co zastanawiam się nad:

https://www.euro.com.pl/amplitunery/pioneer-vsx-832-czarny.bhtml

https://www.euro.com.pl/amplitunery/denon-avr-x1400h-czarny.bhtml

Z góry dzięki za wszelkie wskazówki.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

dobrym uzupełnieniem Twoich kolumn będzie Denon AVR-X1500H. Denon to plastyczne, dobrze dociążone granie, dobrze sprawdzi się w połączeniu z Quadral, miło zaskoczy Cię jakość dźwięku przy odsłuchu muzyki. Jeśli jednak możesz trochę zwiększyć budżet, na pewno najlepszą i bezkonkurencyjną opcją będzie Onkyo TX-NR686.

Zapraszam jeśli masz taką możliwość na odsłuchy do naszego salonu, oczywiście dla forumowicza audio atrakcyjna oferta cenowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, nimmid napisał:

Powiem szczerze że do Onkyo się zraziłem. Macie może wiedzę czy w modelu 686 występują jakieś powtarzalne problemy jak w przypadku poprzednich modeli? Czy jeszcze produkt za krótko żyje żeby to stwierdzić?

W poprzednich seriach było trochę problemów przede wszystkim z modułem HDMI, to było powtarzalne, ale przy aktualnych urządzeniach przynajmniej na razie nie zauważyliśmy żadnych problemów. "686" jest już trochę czasu na rynku i z naszych informacji wynika, że jest urządzeniem kompletnie bezawaryjnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.08.2019 o 09:14, nimmid napisał:

Powiem szczerze że do Onkyo się zraziłem. Macie może wiedzę czy w modelu 686 występują jakieś powtarzalne problemy jak w przypadku poprzednich modeli? Czy jeszcze produkt za krótko żyje żeby to stwierdzić?

Ale 616 to model z 2012 roku. Jeśli kupiłeś coś z początku serii to urządzenie miało 7 lat. Okres życia budzetowego amplitunera kd nie przekracza 5 lat. Nie da rady inaczej za 1500zł. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...