Skocz do zawartości

YAMAHA RX-V361


pietrekth7

Recommended Posts

Witam
Kupiłem sobie taki zestaw kina domowego

http://www.electro.pl/produkt-YAMAHA_Kino_..._-61752,18.html


i mam pytanko



Właśnie skończyłem ogladać films i powiem że nie bardzo mi sie słyszało pokój ma 24 m wszystko rozstawione ok
Pytanie ustawienia amplitunera są takie jak w instrukcji zalecaja i w dolby idzie films czy są jakieś inne ustawienia w amplitunera bardzo istotne ???
Szukam szukam i nic mi nie wychodzi jak możecie to napiszcie co wiecie żeby polepszyć jakoś dzwięku bardzo dziekuje pozdro Piter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A co rozumiesz przez polepszenie dźwięku??.Brakowało basu .Efektów przestrzennych.Ten efekt był na jednym filmie czy na wszystkich.?



Witam ponownie czyli tak

Oglądałem najnowszy film INDIANA JONES i była kicha można powiedzieć że dzwięk przy akcjach był do kitu zlewał sie strzały walka wybuchy do dup....
Nie wiem od czego to zależy ale soprany +4 bass +6 tuba też jest aktywna . Jedyny film który ogrądałem i dzwięk był superrrrrrr to TRANSFORMERS ale pytanie
dlaczego tylko film TRANSFORMERS tak grał przecież inne filmy też powinny ???!!!
O CO CHODZI ????
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transformers to ogólnie majstersztyk efektów dzwiękowych icon_twisted.gif Czasami zdaży się że oglądając jeden film jest ok, a w innym nie słychać wogóle głośników surround, albo central jest za głośno, lub brak uderzenia basu... Trzeba czuwać cały czas nad ustawieieniami amplitunera, aby uzyskać optymalny efekt. Czasami trzeba wybrać inną opcje audio na DVD.
Ostatnio kumpel z którym oglądałem film zwrócił mi uwagę że cały czas trzymam łape na pilocie na przyciskach VOL. icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...