Skocz do zawartości

tomaz75

Recommended Posts

Witam.Powracam do zakupu nowego stereo.Cena do 5000.Wzmacniacz I kolumny podstawkowe(wyłącznie).Sprzęt używany.Zakup na lata(mam nadzieje:).Miałem Marantz pm 8005 i Kef R300. Byłem zadowolony lecz z konieczności musiałem sprzedać. Muzyka jakiej słucham jest bardzo różna .Lubię słyszeć szczegóły,dobra szeroka scena i bas .Jednym słowem .Muzykalne.Z odsłuchem używanych audio będzie ciężko,bardzo mało czasu. Moje typy to.Nad 356.Marantz pm6005/6.Roksan Kandy 2.Kolumny Kef r300. Dynadio emitent 20 , lub exite 14.Proszę o propozycję ewentualnego zestawu.Jako źródło jest Chromcast audio,miałem kiedyś malina z Hifiberry dac+pro i nie wykluczam powrotu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.08.2019 o 19:19, tomaz75 napisał:

Miałem Marantz pm 8005 i Kef R300. Byłem zadowolony lecz z konieczności musiałem sprzedać.

 

2 minuty temu, tomaz75 napisał:

Kolumny używane.kwota do 3000.Rozważam zakup nowych jeśli cena minimalnie wyższa.

 

 

KEF R300 😁😁

Jak byłeś zadowolony to po co kombinować ?

.......używane lub powystawowe w tych $ kupisz.

Akurat od soboty coś o tym wiem 😊

20190812_082515.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Tomek, nie jesteś nowicjuszem. Doradzasza zaraz pytasz o wybór dla siebie.

Moim zdaniem skoro miałeś R300 i Ci się podobały to sprawa jest zamknięta. Jeśli nie to wtedy jest otwarta i można wybierać.

Wówczax Exite jest na prawdę dobrym wyborem. Ewentualnie używane to PMC gold. Świetne monitorki.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No i stało się.Niestety Kef r 300 wróciły do sklepu.Góra zbyt krzykliwa,średnica szczegółowa lecz bas zbyt ubogi .grały z Nad 356 źródło google chromecast audio i PC z dac w nadzie.Zastanawiam się teraz czy warto posłuchać Dynaudio emit20 lub excite 14?Prosze o propozycje kolumn używanych do 3500.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku fachowcem od tych KEF -ów jeszcze nie jestem, ale czy na pewno winy trzeba doszukiwać się w nich ?

Nie wiem czy inne monitory z tego poziomu cenowego, (a posiadam również "w gościach" spore monitory jeszcze 50% droższe) tak nisko zejdą jak R 300.

Ja mam górę "przytłumioną" - tak jak lubię.

Podłączając pod Haiku kolumny Usher 520 tak ,,wyły" wysokie, że uszu bolały czyli.....KEF górę ,,tłumi" , a bas jest dużo lepszy niż w Dali Zensor 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...