Skocz do zawartości

Zestaw do muzyki klubowej 2.1 do 3,5k


Mateusz Okniński

Recommended Posts

Hej tak jak w temacie, ułożyłem sobie zestaw miej więcej taki Pioneer SX-10AE , Heco Victa Prime 702 i subufer TAGA HARMONY TSW-90. Zależy mi aby wzmacniacz miał opcję bluetotch możlwość podłączenia subufera, muzyka grana elektro, techno klubowa, pomieszczenie 16m, czasami wystawiany na większą przestrzeń(okolicznościowo) co myślicie, ?? (jestem zielony w tym temacie, zestaw ułożyłem po paru godzinnym przeglądania internetu. 

Edytowano przez Mateusz Okniński
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Przede wszystkim jeśli chcesz dobrze posłuchać muzyki w stereo raczej unikałbym podłączania subwoofera, który owszem narobi hałasu basowego ale będzie grał poza muzyką i stworzy efekt spowolnionego dudnienia/buczenia basu. Chyba, że postawimy na naprawdę dobry subwoofer w obudowie zamkniętej np. SVS SB1000. Czy w tym budżecie chodzi o zestaw cały? Kolumny, wzmacniacz? Czy chodzi o zakup samego wzmacniacza? Jeśli sam wzmacniacz to pole do popisu jest spore i można znaleźć coś naprawdę fajnego np. Audiolab 6000A czy Cambridge Audio CXA60. Jeśli chodzi o cały zestaw polecałbym np. Marantz PM6006 lub Yamaha A-S501 i do tego kolumny np. Pylon Opal 23 lub STX Electrino 250. Warto umówić się na odsłuch i przetestować wstępnie takie połączenia. 

Pozdrawiam,

Michał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobierzesz dobre kolumny to sub nie będzie Ci potrzebny. I to na pewno nie tak słaby jak ta Taga.

Moim zdaniem Pioneer A30 + Magnat Supreme 1002 i do tego dokup adapter BT.

Masz moc, zejście na basie. Do elektroniki i klubowego głośniejszego grania ideał. A dasz 2000 zł :D

Chcesz lepiej też doradzę tylko przyjedź na odsłuch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2019 o 16:19, Mateusz Okniński napisał:

Chłopie, jakbym bliżej Ciebie mieszkał to już bym jechał, ale dzięki za rade :)

Chłopie! Przecież wysyłam sprzęt na testy :D

Dnia 16.08.2019 o 23:40, 5k7 napisał:

Nie no rozumiem ze biznes chce coś sprzedać ale polecać SVS do stereo to dramat ... A i jeszcze te opowiesći o dudniacym basie i graniem poza muzyką jakoby SB1000 miałby być lekarstwem na to zjawisko jest również poza krytyką. 

Czemu? Koledzy często go polecają do stereo. Rozwiń temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Chłopie! Przecież wysyłam sprzęt na testy :D

Czemu? Koledzy często go polecają do stereo. Rozwiń temat.

No to ze polecają to żadna tajemnica, bo cokolowiek jakkolwiek sie pojawia to zaraz jest SB ... i gdyby do kina to jeszcze uwazam ze jest ok, ale do stereo to porażka. Każdy kto przesluchal inne suby do gry w stereo i ma odrobinę słuchu to od razu zauważy kolosalną roznicę.   

Sub do gry w stereo np. Rela potrafi wtopić sie kolumny i je świetnie uzupelnić poszerzając scene i rozdzielczość. Świetnie zestaw uzupełniaja i są bardzo melodyczne. 

SVS kompletnie na tym polu sobie nie radzi dudniąc i pozostając w tyle. Graja same dla siebie. Albo w ogóle albo walą. I to je bym dokładnie określił jako dudniące i grające poza muzyką. A juz napewno nie proponował jako lekarstwo na to zjawisko.

 

Edytowano przez 5k7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...