Skocz do zawartości

Nowy sprzęt


Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników, na wstępie zaznaczę, że audiofilem nie jestem o czym świadczy fakt, że obecnie przez 2 lata byłem użytkownikiem beatsów EP, na początku było ok, lecz jak pewnie sami wiecie apetyt rośnie w miarę jedzenia, i obecnie poszukuję czegoś, na czym odczuję wyraźny przeskok, istną przepaść. Sporo czytałem już recenzji różnych słuchawek, przeglądałem forum oraz czytałem opinii. 

Nie planuję zakupu na razie żadnego sprzętu dodatkowego, jednak na same słuchawki chciałbym wydać 700-800 zł, do domowego użytku, odsłuch na spotify, lecz na maksymalnej jakości jaką oferuje ta platforma (320 kbit/s). Słucham wszystkich rodzajów muzyki, najlepiej gdyby słuchawki miały dynamiczny, akustyczny dźwięk z fajnym, lecz nie ciężkim basem i aby czuć było ''krystaliczność'' muzyki. Po całym lipcu poszukiwań wyłoniłem tych kandydatów (lista w kolejności, do których najbardziej bym się skłaniał) 

-Focal Listen Wireless

-Audio Technica MSR7GM

-Sennheiser HD599

Proszę o ocenę owych modeli, ewentualnie jakieś ciekawe propozycje, pozdrawiam : )

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość istotna była by informacja do czego będą podłączane słuchawki. Kupując słuchawki w takiej cenie warto pomyśleć również o tym do czego się je podłączy. Jeśli budżet nie pozwala na to, warto brać pod uwagę słuchawki o małych wymaganiach co do źródła. Przykładem takich słuchawek są AKG K550 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MobyDick napisał:

Dość istotna była by informacja do czego będą podłączane słuchawki. Kupując słuchawki w takiej cenie warto pomyśleć również o tym do czego się je podłączy. Jeśli budżet nie pozwala na to, warto brać pod uwagę słuchawki o małych wymaganiach co do źródła. Przykładem takich słuchawek są AKG K550 .

Do iPhona 7 Plus, albo do Dell'a Inspiron nowej generacji, a w przypadku Focali to chyba ciężko mówić o podłączeniu do czegokolwiek 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MobyDick napisał:

Dlatego odpuścił bym czerwoną ważkę. Do czarnej powinny pasować Audio-Technica ATH-MSR7. Do Sennheiser HD599 czarna będzie raczej zbyt słaba, czerwona się nie nada bo dźwięk będzie zbyt dokuczliwy. Ja bym połączył AKG K550 MkIII z czarną.

Czyli bezprzewodowe Focale odpuścić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...