Skocz do zawartości

Kino domowe do 6 tys


mario1983

Recommended Posts

Hej,

Mam prośbę o pomoc. Przymierzam się do kina domowego 5.1 do salonu z aneksem kuchennym o powierzchnii 32 m2. Link do układu funkcjonalnego poniżej.

https://drive.google.com/open?id=1suGt6X78cCExUR7B5sNK7Do0D34uEap4

Kino służyć ma tylko do TV (stacje kablowe, filmy blu ray, seriale z platform streamingowych) + gry z konsoli PS4

Wymagania:

cena do 6000

Tylne głośniki bezprzewodowe (bez kabli audio, kable zasilające mogą być)

Przednie głośniki małej wielkości

Na razie jedyne co mi wyszło to z takimi założeniami to soundbar Yamaha Bar 400 + sub+ dwa tylne Musiccast 20, ale może jest sensowniejsza alternatywa

P.S nie ma możliwości rezygnacji z tych wymagań:) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soundbar to najgorsze rozwiązanie o wiele lepsze byłoby takie: amplituner Yamaha V485,na front kolumny Magnat 207, central Magnat 213 a jako satelity bezprzewodowe Yamaha MusicCast 20 i sub Magnat 302a. Fronty i central można dobrać inne np.Melodika BL-40 mk3,STX Elektrino 250.

Na bank zagra to lepiej od każdego soundbar, najlepiej sam sprawdź jak to brzmi w jakimś salonie audio. Poza tym kupując wszystko u jednego sprzedawcy powinieneś zmieścić się w budżecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kablami nie szalej kup najtańsze markowe np. od Melodiki lub Oehlbach  z miedzi beztlenowej.

Co do suba wg. mnie zamiast dopłacać do Klipscha lepiej kupić 2 Magnaty 302a i rozgałęźnik z filtrem aby je podłączyć do jednego wyjścia subwoofera w tym amplitunerze a efekt końcowy połknie Klipscha jak byk ciastko.😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...