Skocz do zawartości

Kabelki.


Kramer

Recommended Posts

A że bywaja kable z marketu dobrze wykonane to sam sie przekonałem podczas zgrywania materiałów video po analogowych złączach. Trzeba było na szybko kupić kable które zastąpią to co kolega miał w domu. Zestaw kabli chyba thomson ma do dzisiaj . Różnice w obrazie były ewidentne (szum/zakłócenia i ostrość) - tak w takim przypadku "kable grają" - jak są źle wykonane 😎

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 431
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Niestety sam kabelka nie pocznę gdyż nawet nie mam lutownicy. Może wypożyczę któryś z proponowanych gotowców. 

 

Obecnie posiadam te dwa i nie odbieram żadnej różnicy

 69451777_2422786414673159_4031281786066567168_n.thumb.jpg.fb5b7764d947472c6c00e77ddaa6d128.jpg

-ale pewnie za tanie są żeby słyszeć. Niektórzy mówią, że  "hajs gra" 😉

Ps. ponieważ będę pożyczać z tego sklepu, jeśli komuś się chce rzucić okiem i wybrać dwa do testu to dzięki 

https://www.futureshop.co.uk/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, JohnDoe napisał:

Niestety sam kabelka nie pocznę gdyż nawet nie mam lutownicy. Może wypożyczę któryś z proponowanych gotowców. 

JohnDoe , jeżeli poważnie podchodzisz do tematu i chcesz się przekonać , jestem w stanie dzisiaj wykonać kabelek z YTDY 2x0,5 i Ci przesłać na testy , podaj tylko długość , mam tego kabelka znaczną ilość więc problem , żaden :) Jest to jedyny kabelek, który  nie wiedzieć czemu słyszę. reszta tych co mam dzieli się na ekranowane i nie ekranowane, a więc takie które mogę wpiąć między pre a końcówką / Supra EFF-I , Naotech NEI-3002 III DIY i kabelek DIY z miedzi posrebrzanej w ekranie /i nie brumi i resztę co brumi :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fafniak napisał:

To pałeczki akuku sa lepsze

Może faktycznie te pałeczki.....😁

 

1 godzinę temu, Pboczek napisał:

Niech Johny kupi sznurówki i porówna z tym co już ma, żeby się nie potrzebnie nie wysilać.

W sumie to racja bo i tak pewnie jak powie ze nie ma różnicy to usłyszy żeby poszedł do laryngologa 😜

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pałeczki fikumiku i inne drewienka odpuszczę. Myślę też, że testowanie "sznurówek" jest mało szlachetne i nie wzbudza zmysłów jak kabelek superduper powiedzmy za 1.5k PLN. Zależy mi na pełnych doznaniach nie tylko słuchowych. Chcę mieć tą frajdę pięknego kabla i na końcu się przekonać jak działa mój słuch i mózg. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj powszechnie pogardzany w pewnych kręgach interkonekt klotz za pięć dych z dowolnym za pięć stów. Dziesięciokrotna różnica w cenie powinna spowodować "kolosalną" różnicę w dźwięku ;)

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JohnDoe napisał:

Pałeczki fikumiku i inne drewienka odpuszczę. Myślę też, że testowanie "sznurówek" jest mało szlachetne i nie wzbudza zmysłów jak kabelek superduper powiedzmy za 1.5k PLN. Zależy mi na pełnych doznaniach nie tylko słuchowych. Chcę mieć tą frajdę pięknego kabla i na końcu się przekonać jak działa mój słuch i mózg. 

Wytypuje dwa....

https://www.futureshop.co.uk/tellurium-q-black-rca-interconnect    będzie o milimetr głośniej, od dotychczasowego RCA, oraz wszystkiego więcej (bas,średnie,góra)

https://www.futureshop.co.uk/nordost-blue-heaven-ls-interconnect-pair   szybki, ale krótszy bas i bardziej płytki, rozjaśniona góra, wpływa na średnie, które są lekko sterylne.

Dwa różne kable.........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...