Skocz do zawartości

Kabelki.


Kramer

Recommended Posts

5 minut temu, nowy78 napisał:

uważam, że wzmacniacze z wymienionego przez Ciebie przedziału i owszem, poradzą sobie z wysterowaniem kolumn, to w sumie nic trudnego dla wzmacniacza tranzystorowego, ale dla odmiany jestem przekonany, że dźwięku pokazującego możliwości Blade'ów z tego nie będzie.

To trochę nielogiczne. Z jednej strony "poradzą sobie", a z drugiej "dźwięku z tego nie będzie".  Czyżbyś uważał, że poza parametrami elektrycznym (co do których chyba jesteśmy zgodni, że nawet tani tranzystor ma je na wystarczającym poziomie) w graniu wzmacniacza występuje jeszcze dodatkowy pierwiastek magiczny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 431
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Na pewno nie magiczny. Od tego broń mnie..., o rzesz. Jak to łatwo się zapędzić i wyjść na hipokrytę ;)

Już wielokrotnie pisałem, że mnie, oprócz zniekształceń bezpośrednio elektrycznie związanych z sygnałem takich jak np TIM, jakoś najbardziej pasuje wpływ zakłóceń dynamicznych typu mechanicznego :). W skrócie drgań. Także w odniesieniu do kabli. Nie jestem w stanie tego udowodnić, chociażby ze względu na brak odpowiedniego sprzętu, ale po tym co do tej pory wypróbowałem, niestety tylko na słuch, ta teoria do mnie najbardziej przemawia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, nowy78 napisał:

Nie jestem w stanie tego udowodnić, chociażby ze względu na brak odpowiedniego sprzętu, ale po tym co do tej pory wypróbowałem, niestety tylko na słuch, ta teoria do mnie najbardziej przemawia.

Skoro nie przedstawiasz dowodów, to i ja nie mam czego próbować obalać. W ten sposób możemy się obaj spokojnie rozejść do swoich zajęć;) 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...