Skocz do zawartości

Zestaw stereo Yamaha + Melodika lub coś innego?


Michał1986

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 175
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

Sorki za odkop.

Aby podłączyć te Edki do TV warto inwestować w oddzielny Dac? Chciałem je podpiąć pod topping dx3 pro i mieć jako głośniki do wszystkiego tj Tv, konsola, Muzyka z tele VIA  słuchawki.

Jak to w ogóle gra? Jeśli lubię głośno, z przytupem i mocniejszym basem sprawdzi się to?

Obecnie mam smsl Q5 pro plus Jamo S 803 na które sam się uparłem i gra to slaboz gorzej niż wcześniejszy soundbar.

Edytowano przez Orzech
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, S4Home napisał:

Zmien kolumny i będzie dobrze.

Rozumiem. Jakie zatem Kolumny Podstawkowe zagrają głośno, energetycznie i ładnie basowo? Jamo mi odradzano w sumie Mobydick bije się w pierś. Jednak się uparłem po czytaniu i recenzjach.... 

Myślałem o Heco Aurora 300 ale je też mi odradzają. Niestety sprzet musi być nowy bo...bo tak mam.

Czy pod tego smsla podepne Chromecasta? 

Edytowano przez Orzech
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ale jest potrzebny zewnętrzny Dac? Bo te Edifiery niby już wszystko mają...

Grają głośno? Audiolab za drogi myślałem czy nie starcylby Topping dx3 pro, choć właśnie nie wiem czy jest sens jako że same Edifiery mają już w sobie tak?

Edytowano przez Orzech
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4Home przeskok w jakim sensie? Zagrają lepiej? Głośniej? Kiedy czytam o kolumnach o patrzę na parametry skuteczność i moc szczytowa i im większa tym teoretycznie powinny mocniej "lupnac" tak? Niestety jest problem u mnie w mieście z jakimkolwiek odsłuchem...

Ile chciałbym przeznaczyć, hmm nie wiem mysle że maks mógłbym 2.5 tys na same kolumienki no 3 tys jeśli serio będzie warto ale z ciężkim sercem. Choć nie wiem czy smsl Q5 pro nie za słaby na kolumny za tyle kasy. Ogólnie jestem zielony w tematach....dopiero zaczynam. 

Zawsze miałem mini wieżę, ostatnio soundbar . 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Orzech napisał:

Czytam , oglądam i czytam i już mam mętlik w głowie haha 😉

To normalne,postaraj się posłuchać,bo od samego czytania w audio łatwo umoczyć kase,to co podoba się mi nie musi tobie.

4 godziny temu, Orzech napisał:

Niestety jest problem u mnie w mieście z jakimkolwiek odsłuchem...

Jeżeli jest problem,a zakup kolumn ma być za gotówkę ,a nie na raty to polecam i to chyba najlepsza opcja, wypożycz kolumny od branży do domu,masz wtedy pełny obraz jak dane kolumny grają w twoim pomieszczeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to grają cicho? Przy rozkreconym na 100 % potencjometrze grają cicho? A może po prostu brak im dynamiki? 

A jeszcze odnośnie wypowiedzi kolegi @Michał1986, nie znam jego kolumn. Nie zamierzam ich ani polecać ani odradzać. Ale głos jednego zadowolonego klienta nie świadczy o niczym. Tym bardziej, że zwykle chwalimy to co mamy 🙂.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...