Skocz do zawartości

Jak rozmieścić głośniki surround....


RobG82

Recommended Posts

Cześć,

Mam prośbę abyście mi pomogli rozmieścić głośniki surround - do tej pory miałem rozstawione w rogach pokoju, ale teraz remontując pokój zastanawiam się czy lepiej nie będzie jak je bliżej kanapy wstawię.... ( surround'y to te żółte kwadraciki):-| 

Docelowy zestaw audio to Bose 700 + sub + sourround - musze rozplanować gniazdka i rynienki do kabli...

głośniki sorround.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę Ci to co i tak usłyszysz od innych. Soundbary to zło. Serio. Nie idź w takie rozwiązanie.
Dodatkowo patrząc na ustawienie w pokoju narożnika względem TV to i tak byś musiał przemeblowanie zrobić. Tym bardziej, że remont robisz.
Tak żeby kanapa była w centrum odsłuchowym (w miarę możliwości) a nie gdzieś z boku.
No chyba, że już sprzęt kupiłeś to po ptokach :|

EDIT: Sprawdziłem cenę tego Bose 700, suba i surroundów. Jezusicku. Za cenę tego zestawu będziesz miał naprawdę zacny zestaw prawdziwego kina domowego.

Edytowano przez Stolarz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ide

1 godzinę temu, Stolarz napisał:

Napiszę Ci to co i tak usłyszysz od innych. Soundbary to zło. Serio. Nie idź w takie rozwiązanie.
Dodatkowo patrząc na ustawienie w pokoju narożnika względem TV to i tak byś musiał przemeblowanie zrobić. Tym bardziej, że remont robisz.
Tak żeby kanapa była w centrum odsłuchowym (w miarę możliwości) a nie gdzieś z boku.
No chyba, że już sprzęt kupiłeś to po ptokach :|

EDIT: Sprawdziłem cenę tego Bose 700, suba i surroundów. Jezusicku. Za cenę tego zestawu będziesz miał naprawdę zacny zestaw prawdziwego kina domowego.

Ide w minimalizm...:) Obecnie kino mam ale nie bede miał miesjca na glośniki  z frontu:(

Co do przemeblowania to nie bardzo jest opcja na zmiany w pokoju (okna i wyjscie na taras), wiec pytanie jak rozstawić te surround'y :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2019 o 09:37, RobG82 napisał:

Ide

Ide w minimalizm...:) Obecnie kino mam ale nie bede miał miesjca na glośniki  z frontu:(

Co do przemeblowania to nie bardzo jest opcja na zmiany w pokoju (okna i wyjscie na taras), wiec pytanie jak rozstawić te surround'y :)

Miałem podobne podejście do Ciebie naczytałem się opinii  o soundbarach jak to wspaniale gra i czar prysł jak to podłączyłem w domu  to nie wiedziałem czy już soundbar gra czy nadal samo Tv,  Teraz mam zestaw melodiki i to jest to czego szukałem. Soundbarem nigdy nie osiągniesz takiego efektu z plastikowej belki z kilkoma głosniczkami. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 22.08.2019 o 20:53, S4Home napisał:

Rob, jakiś update z Twojej strony? Coś się zmieniło? Coś gdzieś możemy podziałać?

Hej, 

Narazie staram się sprzedać obecny zestaw kina (Pioneer VSX 932 + JBL ES ES20 x4 + ES25C + ES150P SUB) - jak sprzedam to będę wybierał nowy:)

Byłem na odsłuchu HK Citation bar + sub i całkiem nieźle to gra - ale jak włączyli Bose soundbar 700 + sub to jedna dzwięk był lepszy....

Nadal liderem dla mnie jest Bose ale nie upieram sie nad zmiana - napewno sprzet musi byc minimalistyczny (brak kabli), dobrze grajacy, ładnie wyglądający itd :)

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...