Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, jestem totalnie zielony w tej dziedzinie... Więc zwracam sie do was ! Otóż chce kupić sprzęt, głośniki i amplituner, które będe podłączać do laptopa, telefonu, a w przyszłości do komputera. Chciał bym by ktoś dobram mi odpowiedni wzmacniacz do odpowiednich głośników ! Budżet 5000tyś, może być troche więcej ! Głośniki będą używane głównie do słuchania muzyki i urządzania małych imprez, chce by głośniki grał w miare głośno ( duże podwórko) ale i czysto, bez żadnych szumów. Kolejna ważna rzecz to mocny subufer, lubie muzyke elektroniczną jakieś remixy itp; i bass ma tu duże znaczenie ! Kolejna sprawa to ilość kolumn, chciał bym by były to 2-3 kolumy + subufer jako że sprzęt będzie często podróżował, nie chce by tego było za dużo !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, jeszcze nie byłem w top hi-fi, zastanawiam sie czy faktycznie nie kupic monitora bliskiego pola, bo glównie glosników będe sluchał przy komputerze, pokój ma 30m ale na srodku jest szafa, która troche rozdziela na 2 pokoje, i jeszcze jedno czy głośniki dadzą rade jak wystawie je na podwórko? Budżet podnosze do 12 tyś Poleccie coś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, jeszcze nie byłem w top hi-fi, zastanawiam sie czy faktycznie nie kupic monitora bliskiego pola, bo glównie glosników będe sluchał przy komputerze, pokój ma 30m ale na srodku jest szafa, która troche rozdziela na 2 pokoje, i jeszcze jedno czy głośniki dadzą rade jak wystawie je na podwórko? Budżet podnosze do 12 tyś Poleccie coś
A duże masz podwórko?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie 1500W powinno dać radę, kup dwie to będzie cię słychać w najbliższym salonie Top HiFi i to Oni przyjadą do Ciebie!!

https://sprzet-dyskotekowy.pl/product-pol-19378-Kolumna-aktywna-JBL-PRX-825W.html

 

A tutaj masz zestaw którym z powodzeniem przewalisz tą szafę na środku pokoju!!!

https://sprzet-dyskotekowy.pl/product-pol-18117-Zestaw-2x-Monitor-studyjny-Adam-A5X-Adam-Sub7.html

👍

Edytowano przez Inferno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się nie znam. Swoich gratów na podwórko nie wyprowadzam 🤔

Ale na podwórko kupiłbym osobny sprzęt, jakąś mega szafę z bluetooth i potężnymi głośnikami do zabawy.  Stereo tam nie potrzebne chyba.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, z tym odddzielnym zestawem na podworko dobry pomysł. Ale najpierw chce do tego laptopa, moglibyście wymienic wszystkie komponenty czyli (glośniki, subufer, amplituner/wzmacniacz, okablowanie) Zależy mi by dzwięk był bardzo dobrej jakości, przy głośnym sluchani też, żeby gdy siedze w 2 koncu pokoju, na kanapie, to jakość nie odbiegała od tego kiedy siedze przy laptopie. Przypominam głównie slucham muzyki elektronicznej,  remixy, ale i hip-hop. Duże kolumny to zły pomysł? Postawie je w 2 rogach pokoju, jakies 2-3 metry od laptopa, czyli beda w odleglosci 4-6m od siebie. Licze na was budżet 12k +- 2k 

Ps. Jak zmienic nazwe wątku???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka kwota w sprzęcie używanym to góra pieniędzy. Ale musisz powiedzieć czego chcesz. Zestawu stereo, kolumn do komputera, kolumn estradowych (tu niewiele pomogę ). Na 30m to raczej jakieś podłogowe kolumny, do tego mogą być nawet całkiem spore plus amplituner czy wzmacniacz itd.. Jeszcze musisz napisać z czego ma ta muza być odtwarzana CD, Internet ( jeśli tak to jakie serwisy)

Na razie wiemy że ma być głośno i na podwórku 😕

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie chce same glosniki do pokoju, a pózniej bede szukal na podworko, sluchac bede z laptopa potem z komputera, czyli wzmacniacz musi miec wyjscie minijack'a. Odtwarzac bede glownie z yt i spotify. Najlepiej to chyba stereo 2.1, no ale sie nie znam, dlatego zwracam sie do was! Mysle nad tymi kolumnami podlogowymi, albo monitory bliskiego pola, ale czy te monitory ladnie nagłosnia pokoj, i porzadny subufer do tego, bo czasem lubie posluchac hip-hopu z tłustym bitem...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...