Skocz do zawartości

Głośniki do Amplitunera, 5.0 lub 5.1 max 1200zł


Warson

Recommended Posts

Witam serdecznie. Dzisiaj dostałem w prezencie używany amplituner Onkyo TX-SR308. 

Potrzebuję zatem do tego amplitunera zakupić zestaw głośników i minimum zestaw 5.0 a lepiej 5.1

Przede wszystkim zależy mi na głośności ogólnej, Napewno głośniki pod to onkyo do dźwięku 5.1 głównie w filmach dobrej jakości i dolby itp. gdyż dużo oglądam filmów z Netflix, czy z AndroidBox w wysokiej jakości. Zależy mi również na głośności ogólnej (po prostu zestaw ma grać bardzo głośno, bo tak lubię słuchać czegokolwiek :) ), muzyka interesuje mnie mniej bo rzadko słucham. Lubię dobry mocny bas i efekt na filmach, wiec może to więcej wyjaśni. Salon około 15m2. Rozmieszczenie głosników po rogach, ewentualnie dwa przednie obok szafki na TV.

Budżet do wydania 1100zł max 1200zł.

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi oraz za odnośniki do sklepów itp.

Dziękuję bardzo za pomoc.

Edytowano przez Warson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że jak nie znałem się nigdy na Audio jestem totalnie w tym zielony, to przeskok z kina domowego Sony BDV-E6100 na Amplituner + Właśnie te głośniki to jest poprostu MIAZGA! Różnica Diametralna, kosmos! a to ledwie głośniki za 1200zł :) Dziękuję za podpowiedź :D Natomiast teraz problem ze skonfigurowaniem tego jak widziałeś w innym temacie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...