Skocz do zawartości

Recommended Posts

 Na poczatku witam wszystkich. 
Chciałbym kupić głośnik  do pracy, konkretnie do piekarni, czyli będzie głównie dużo kurzu  i podwyższona wilgoć.    Aktualnie używam starego radia Manta 2x1w, czyli o coś lepszego trudno nie będzie :-)  
Tak więc chciałbym aby owy sprzęt grał jak najlepiej, na funkcji radia Fm mi nie zależy, miło jak by było jakieś wejście usb na pendrive lub kartę micro sd  ale brak tego też przeżyje,   kwota jaką  chciałbym na to przeznaczyć to max 500zl  ale jeśli jest coś fajnego za np 200zl też wezmę pod uwagę.
W oko na początku wpadła mi Makita dmr202 
Ale  absolutnie nie wiem jak to gra nigdzie nie można tego spotkać w sklepie, a wygląda fajnie i funkcje też ma spoko .  Tylko z kwestią  aku jest trochę pokręcone,  trzeba kupić oddzielnie i do tego jeszcze ładowarkę.  Myślałem też o np LG Pk5  lub o JBL Flip 4.
Co byście mi poradzili. 
Dodam że stara manta , zwyczajnie Radyjko z supermarketu  za 80zl gra już 4 lata więc jakoś ekstremalnych warunków też tam nie ma.  Chociaż ledwo już dycha :-P
Z góry dzięki za wszystkie propozycje, i co sądzicie o moich typach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.  😀 odnosnie wytrzymałości to prawda, JBL  wypada bardzo dobrze, ale znów wizualnie mi się najmniej podoba. No i ma najmniejszą moc z tych trzech, 

Ogólnie co sądzicie na temat głośników z certyfikatem IPX5 ? Można taki głośnik właśnie zwyczajnie przepłukać pod kranem  jak się zakurzy? czy raczej nie bardzo? No bo z IPX7  wiadomo że problemu by nie było. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...