Skocz do zawartości

Pomoc przy wyborze zestawu stereo do 2000


Dziki Bil

Recommended Posts

Witam. Proszę o pomoc w wyborze zestawu stereo . Amplituner plus kolumny ( monitory) stereo, lub mini wieża.

Słucham muzyki głównie dnb, rock, hip hop,  i zwykła disco radiowa., oglądanie tv.  Zależy mi na  dobrym basie.

Chciałbym zmieścic się w dwa tysiące. Mogę z zakupem poczekac do black friday jak coś:)

Pokój około 20m . Wymagane złącze optyczne, usb, radio, bluetooth 

Myślałem nad miniwieżą panasonic Panasonic SC-PMX92 ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź.  Myślę nad delikatnym przekroczeniem 2 tys.

Mam kilka opcjii:

Pioneer SX-N30AE + magnat supreme 202 lub magnat shadow 203 lub Indiana Line Nota 260X - z tymże tutaj dopłacam już sporo więcej ,( czy warto?)

MARANTZ PM5005 + POLK AUDIO SIGNATURE S20

Miniwieża DENON CEOL N10

YAMAHA MCR-N470D MUSICCAST PIANOCRAFT

Czy te opcje będą gorsze od zestawu z Onkyo 8220 biorąc pod uwagę słuchaną muzykę?  

W której opcji powinna być najlepsza jakoś basu? 

Chyba że jeszcze co innego? Tak aby była jak najlepsza relacja cenowo/jakościowa . 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej podjedź i posłuchaj. W troszeczkę wyższym budżecie (namawiam bardzo, żeby go trochę zwiększyć chociażby do kwot zestawów podanych dalej) mogę zaproponować dwa bardzo dobre zestawy, oparte na amplitunerze sieciowym - Pioneer SX-N30AE z Magnat Shadow 203 lub na tej samej elektronice z Heco Aurora 300. Jeśli możesz postawić kolumny podłogowe, ciekawą opcją jest także Yamaha R-N402D z STX Electrino 150. Każdy z tych zestawów zapewni Ci mocny, dynamiczny dźwięk. W zestawach zastosowany jest amplituner sieciowy, który daje dostęp do setek internetowych stacji radiowych, plików audio oraz streamingu np. Spotify.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...