Skocz do zawartości

Focal dimension+Sub Air czy Sony ht-st5000


Viren

Recommended Posts

Witam, stoję przed zakupem soundbara i mam dylemat jaki dokładnie wybrać. Głownie będę oglądał filmy muzyka też czasem mniej więcej 70%, 30% i zastanawiam się nad modelem Focala i Sony z tytułu i mam pytanie czy Focal jest dobry do filmów? I który z dwóch soundbarów brzmi lepiej w filmach, muzyce?

Ogólnie wiem że soundbar to zło :/ Ale zależy mi wlaśnie na soundbarze ze względu na estetyke.

Pokój ma 30m2.

Dziękuje za wszystkie wskazówki i wypowiedzi!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już podjales decyzję to posłuchaj jednego i drugiego i sam wybierz. Decyzji za Ciebie nikt nie podejmie. Chociaż szczerze powiedziawszy to nie wiem czemu miałbyś nie postawić tam 2 monitorów i jakiegoś amplitunera stereo. Może podniesie to nieco budżet ale na pewno zagra sensowniej niż soundbar. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie jestem za tego typu sprzętem, szczególnie jak ostatnio z ciekawości miałem okazję posłuchać takiego sprzętu w jednym ze sklepów i moim zdaniem grało to słabo, dźwięk z listwy jak z puszki i tylko słyszalny bas z subwoofera,ale to jest każdego indywidualne podejście,mam znajomych co mają taki sprzęt im to wystarcza i sobie chwalą z tych dwóch myślę że focal będzie lepszym wyborem co do "jakości" dźwięku,no ale najlepiej zrobisz jak sam posłuchasz.

Popieram jednak propozycje kolegów,co do dwóch monitorów i amplitunera, przynajmniej warto posłuchać i porównać z soundbarem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Niestety jest już trochę po fakcie. Szkoda. Soundbar na 30m to bardzo słaby pomysł. Focal Dimension z subem da rade jako zastępstwo głośników TV i faktycznie będzie znacznie lepiej. Kina z tego nie będzie bo to tylko stereo. Muzyka? Hmm no deczko lepiej ale to wciąż soundbar.

Może dobre monitory i sub do stereo? Tannoy XT6 + REL T5i lub T7i? Nawet z sieciowym 8250 od Onkyo. Spasowało by Ci coś takiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...