Skocz do zawartości

Zestaw glosnikow do 1500 zl


liluzi59

Recommended Posts

Dnia 23.08.2019 o 09:05, Q21 napisał:

Witaj,

co jest źródłem dźwięku, jaki wzmacniacz będzie zasilał te kolumny? Czy kolumny będą ustawione jako monitory bliskiego pola?

Zrodlem jak narazie integra. Mialem zamiar kupic rokity 6 z focus rite'em z pozniejszym zakupem jakiego suba. Na kolumny mam za maly pokoj ktory zreszta mam jeden w domu. najlepsze rozwiazanie chyba wlasnie byloby jakies dobre satelity/monitory i mocny sub poniewaz slucham mozno basowej muzyki

Edytowano przez liluzi59
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Co masz na myśli na biurko?

Ile będziesz miał do tych kolumn?

Bo jeśli blisko to monitory aktywne bliskiego pola będą znacznie lepsze od pasywnych monitorów w cenie 1500 zł!

A i wzmacniacz jest wtedy w nich wbudowany, lepiej dopasowany.

 

Pozdrawiam

tak blisko praktycznie przed soba. Wlasnie ogladalem rokity 6. Nadaja sie  do zwyklego odsluchu? dodam ze czasem bawie sie w fl studio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2019 o 11:07, Tomasz S. napisał:

Jeżeli chodi o samą jakość dzwięku to JBL 305 to pewniak. Nie są za ładne , nie mają pilota ani cyfrowych wejść.

Jeżeli chciałbyś mieć dodatkowo te rzeczy to sprawdź Edifier S1000DB , 

do tych edifierow da sie dokupic suba? trocha bass head ze mnie xd zreszta trap,phonk to glownie bass

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, liluzi59 napisał:

do tych edifierow da sie dokupic suba? trocha bass head ze mnie xd zreszta trap,phonk to glownie bass

Bez kombinowania raczej nie. W Edifier zwykle basu nie brakuje, podobnie jak Swan M200 MKII ale wiadomo,że dla mnie dużo basu to nie to samo co dla Ciebie dużo basu. Ja bym na Twoim miejscu sprawdził samemu :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2019 o 22:33, liluzi59 napisał:

Obecnie miałem logitechy z 623 ale irytuje mnie jakosc szczegolnie bassu przy wiekszych poziomach glosnosci.

w dużej mierze to kwiestia tych Logitechów, ale może też i jego ustawienia...

Czy muszą być od razu aktywne? A może jakiś mały wzmacniaczyk z USB DAC + głośniki podstawkowe? Z aktywnych rozwiązań, w tej cenie to wybór masz ograniczony...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przy takim użytkowaniu tylko monitory aktywne.

Też kiedyś działałem na Fruity Loops :D Wiem o czym mówisz.

https://sklep-muzyczny.com.pl/c/141/-monitory-aktywne-bliskiego-pola-monitory-odsluchowe-studio-i-rejestracja-dzwieku-.html

 

Przykładowe produkty pod linkiem. Zaznaczam nie znam tego sklepu.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...