Skocz do zawartości

kolumny podłogowe do1000


Gringos

Recommended Posts

 Jestem tu nowy, więc witam Was wszystkich. Proszę o pomoc w wyborze kolumn podłogowych do 1000 zł do późniejszej rozbudowy 5.1 a może coś więcej. zestaw będzie działał na amplitunerze Onkyo TX-NR626. Skłaniał bym się na coś nowego żeby później nie było problemu z uzupełnieniem kina. Pomieszczenie ma jakieś 17 m2 i jest to poddasze, tak że nie wiem czy będzie dobrze to w nim wszystko funkcjonowało, pod spodem schemat. Główny cel kina to oczywiście filmy 70% gry 20% muzyka 10% raczej rzadko słucham muzyki chyba że jestem napruty. Tak naprawdę to nie wiem jakich wrażeń oczekuje bo nie mam o nich pojęcia, całe życie oglądam tv z wbudowanymi głośnikami, w kinie byłem chyba z 10 lat temu. Także co by to nie był to i tak pewnie był bym zadowolony.

Całe dnie mam zajęte i będę odpisywać wieczorami raczej.

1968899241_Beztytuu.thumb.jpg.a06175456968a7ef20ff38e6dc38dde8.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

biorąc pod uwagę Twoje preferencje i konfigurację pokoju i sprzętu, zaproponowałbym Ci dwa zestawy kolumnowe - Pylon Audio Pearl 20 lub STX Electrino 150. Obydwie kolumny bez problemu dobrze nagłośnią Twoją salkę, w przyszłości będziesz mógł rozbudować system do konfiguracji 5.1. Natomiast jeśli możesz minimalnie zwiększyć budżet, spójrz proszę na Pylon Audio Pearl 25. To trochę droższe, ale na pewno najlepsze kolumny do Twojego systemu.

Jeśli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania. W temacie wyceny dla forumowicza pisz proszę do nas lub dzwoń, możesz liczyć na atrakcyjne oferty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz Q21. Na odsłuch trochę daleko mam. Raczej będę zamawiał po prostu przez internet chyba że w mojej mieścinie będzie coś dostępne. Ktoś jeszcze coś zaproponuje? Chciałbym poznać zdanie jeszcze innych forumowiczów.
 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post poprzednika - nie ma sensu cytować całej wypowiedzi...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wcześniej wymienionych kolumn dorzuciłbym jeszcze MAGNAT MONITOR SUPREME 1002. Jednak gdy chciałbyś postawić bardziej na jakość dźwięku niż na ilość lepszym wyborem były by podstawkowe  MAGNAT QUANTUM 723. Nie powinny mieć problemu z nagłośnieniem tego pokoju, a w kinie wsparte subwooferem na pewno sprawdza się lepiej niż większe konstrukcje lecz gorszej jakości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz MobyDick. Szczerze to chciałbym kolumny podłogowe z powodu wyglądu. Fajnie wyglądają takie masowe. Drugą sprawą że nie wiem kiedy kupie suba. Może za miesiąc a może za 3 dlatego chciałbym podłogowe. MAGNAT MONITOR SUPREME 1002 na pewno wezmę pod uwagę dzięki.

 

Jeśli chodzi o kolumny Pylon Audio Pearl 25 to Trochę za dużo jak na mój budżet ale znalazłem niby mało używane https://allegro.pl/oferta/kolumny-podlogowe-pylon-audio-pearl-25-8214999744 z lekkim wgnieceniem. Czy to prawda że jakieś małe wgniecenie nie psuje grania kolumn?

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post poprzednika - nie ma sensu cytować całej wypowiedzi...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...