Skocz do zawartości

Głośniki pylon pearl 27 + basf d-6360 + gramofon yamaha p-350


krzysiek wyszomirski

Recommended Posts

Witam kochani, jestem całkiem nowy na forum i kompletnie zielony w kwestii audio, dlatego proszę was o pomoc.

Chcę zakupić nowe kolumny, na chwilę obecną mam stare dwójdrożne TSI, które brzmią jakby pijany mietek spod sklepu założył karton na głowę i śpiewał. Naprawdę jest to dramat. Mam wzmacniacz basf d-6360, do tego gramofon yamaha p-350 i chciałbym dokupić kolumny Pylon Pearl 27. Czy ten zestaw będzie grać?

Pozdrawiam serdecznie 

Krzysiek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź.

Pomieszczenie ma około 40 m2, ale oczywiście zależy mi na nagłośnieniu części kanapowej.

Gatunki są różne queen, Beatles, hey

Ale również 2pac, czy gramatik.

Jeśli chodzi o brzmienie nie jestem ekspertem, lubię słyszeć bas, ale nie jak trzęsie meblami. I oczywiście nie chcę żeby brzmiało jak z kartonowego pudełka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdż Magnat Shadow 209. Moim zdaniem to nieco lepsza konstrukcja Pylon 27.

Nie zawsze są one wybierane w tej batalii. Ale na pewno warto je sprawdzić.

Trochę martwi mnie taka pewność kolegów. "znakomity zestaw"

Ja osobiście nie mam pojęcia jak gra ten wzmacniacz, czy koledzy mają? Chętnie poczytam recenzji :) Dlatego nie zawsze kolumny spasują ze wzmakiem.

Masz dwie propozycje. Sprawdź je w domu. Później daj znać , bo może trzeba będzie szukać jeszcze dalej.

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości napisane, natomiast w nocy po powrocie, pracy zrobiłem pewien test i okazało się, że moje głośniki grają lepiej z telefonu niż z gramofonu. Dźwięk z gramofonu jest tak jakby wycofany, głuchy, bez żadnego wyrazu. Czy wiecie może jaka jest tego przyczyna?

Gramofon podłączony do wyjścia phono, telefon do aux.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...