Skocz do zawartości

amplituner do 6 tys.+kolumny


saskih

Recommended Posts

Witam
Proszę pomóżcie skompletować mi kino domowe amplituner do 6000 zl. do tego na początku kolumny do 8000zl.Po przeczytaniu wielu opinii napaliłem się na AVR 3808 Denona, czy to dobry wybór? Kolumn jest cała masa i trudno bez odsłuchu wybrać ,możę jakies podopwiedzi na którę ewentualnie zwrócić uwagę.
Muzyka ,którą słucham od disco ,pop,rock,poważną + kiono domowe.Pomieszczenie ok.50 m2-otwarte,mało zabudowane)
pozdrawiam Sebastian
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Denon w swoich sklepach udostępnia katalog z testami redakcyjnymi - warto je przeczytać.. troche to taka propagadnda..ale sie przydaje, katalog a w nim zbiór testów..ot cała filozofia

Co do Twojego pytania...bardzo ogolnikowe
musisz napisać więcej, równolegle ktoś zaczął podobny wątek .. ale chyba tam było wszystko do 8 tyś pln
Napisałeś, że amplituner do 6 tyś a głośniki do 8tyś... a co z resztą..wydając takie pieniądze musisz być przygotowany, ze to nie zakup jak kina z jednego pudełka!
Więc chęć kupienia i gotówka to jeszcze nie połowa sukcesu, czekają Ciebie odsłuchy odsłuchy i jeszcze raz odsłuchy, zadałeś dwa pytania
teraz tak co zreszta dvd ? kable!!, moze osobne CD do muzyki; głośniki...hmm jakie.. 5,1 ? chyba, że inne mniej popularne składy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę że odsłuch będzie konieczny ale chciałbym żeby ktoś mnie trochę ukiernkował,bo o ile w amlitunerach jestem mniej więcej sprecyzowany(ale nie koniecznie) to głosniki to już czarna dziura icon_smile.gif nawiązując do sklepów Danona wiem ,że opinie będą mało obiektywne (każdy chwali soje),amplituner 3808 wybrałem na podstawie róznych opinii forumowiczów.Tak jak to napisałem dopiero zaczynam kompletować ,dlatego na poczatku chcę zakupic amplituner i kolumny potem reszta 5.1 (lub 7.1-nie wiem czy warto)Jeżeli o kable chodzi to prosiłbym o podpowiedz, o te ze srednio-wysokiej półki
Reasumując:
-jaki amplituner (jeżeli nie Danon)
-jakie kolumny (mając w perspektywie dalszą rozbudowę)
-jakie kable
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poniownie, testy są zbiorem testów redakcyjnych - to pierwsza sprawa - więc obiektywnie są włozone te najlepsze ale nie są to testy przypadkowe
Co z reszta ? dvd ? CD ? musisz podzielić pieniądze rozsądnie za takie pieniądze możesz złożyć jakies 5-50 zestawow..masz sporo kasy i duży przekrój
Zerknij na Focale, na wszystkie kable spokojnie wyjdzie Ci 1000pln jak ne wiecej..zaczniesz cudoać to zobaczysz jak Ci budżet podskoczy..
Zabierałeś sie za temat czy tylko chcesz złotej rady.. ? tak pytam?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No własnie ,chcę kino domowe.jeszcze kilka osób z opparciem danona 3808 i moje podniecenie tym amplitunerem przemieni się w zakup.Jeszce tylko prosze o propozycje głośników



Podepne się troszeczkę.
Szukałem właśnie niedawno ampla i rozważałem Denona 3008 (świetny,dynamiczny dźwięk),ale ostatecznie wybrałem Yamahe 3800,którą jeszcze mogę wymienić na Yamahe 1900.Czy warto?
Przepraszam,że troszeczkę namieszałem...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...