Skocz do zawartości

Jaki odtwarzacz sieciowy?


hungarka1

Recommended Posts

N70 miał Audiowit i bardzo ją chwalił. Ja miałem w domu na odsłuchu CXN i funkcjonalnie super ale granie nie do końca mi pasowało. Grał bardzo szczegółowo, lekko, z uwypukloną górą. Przynajmniej u mnie

Także ciężko mi rozsadzić skoro nie miałem obu w domu. 

Z tym ze ten N70 ma dwa trafa oddzielne zasilanie sekcji cyfrowej i analogowej itd...

Musisz posłuchać 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Inferno napisał:

użytkownik któremu doradzamy musi sobie zdawać sprawę z tego że aby streamowac na StreamMagic z TIDAL będzie musiał na czymś uruchomić pośredniczący Server UPnP który to dopiero prześle mu muzę. Że bateria telefonu będzie się podczas słuchania zużywać podobnie jak podczas przesyłu Bluetooth, że na telefonie rodziny nie wystarczy to co mają zainstalowane do TIDAL tylko jeszcze coś itd... 

No Ty cały czas biegasz, rozumiem to 🤣

Ten pośredniczący serwer działa w czasie rzeczywistym, wiec nie rozumiem zarzutu. Jak korzystam z Bubble UPnP to jakoś nie zauważyłem, żeby znacząco szybko zużywała się bateria.

Nieważne,  zapytam tylko użyłeś tej apki, czy to tylko twoje domysły kolego z IT doświadczeniem? 

To była propozycja, a Ty wsiadłeś na mnie i moje wpisy niepotrzebnie.

Nie krytykuj czegoś z czym nie miałeś do czynienia, mnie taka opcja pasuje obok tej, że ze Spotify w CA SM6 też korzystam.

Mam więcej możliwości, jeszcze mogę przez JRiver zapodać Tidala do DACa, a tak w ogóle to wolę słuchać z plików Hires.

Pozdrawiam

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inferno Miałem już kiedyś Ciebie zapytać ale nie było okazji. Ty masz oba streamery Cyrus i Node. Mógłbyś powiedzieć jak bardzo różnią się od siebie funkcjonalnością apki na andka czy win?  Jak to wygląda Cyrus vs BluOS? 

Kolega już wybrał więc chyba nie zaśmiecam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JohnDoePrzyznam że nie używam Androida ani Windowsa. W domu mam Linux’y i Unix’y 😕 ewentualnie iOS

Ale jak popatrzyłem na aplikacje Cadence na Androida to wyglada praktycznie identycznie jak moja na iOS.

BlueOS jest zwyczajnie oprogramowaniem nowej generacji które wychodzi na przeciw potrzebom streamingu praktycznie ze wszystkich platform Internetowych - co ci będę mówił masz Noda😁 a Cadence no to powiew przeszłości oczywiście gra z serwerów UPnP, TIDAL, Qobuz itd... Jest to nieco siermiężne oprogramowanie ale korzystasz z niego jako pilota. Jak odpalisz listę to możesz wyłączyć tablet czy telefon - czyli tak jak według mnie powinno być przy streamingu - brak kroków pośredniczących pomiędzy serwerem a źródłem. Nie ma integracji Spotify i zgodnie z informacją jaką dostałem z Cyrusa nie planują ale mam jedno i drugie i dla mnie to nie problem. Jak podepniesz Stream z wzmacniaczem kabelkiem sterującym to możesz sterować z aplikacji głośnością na wzmacniaczu. No nie wiem co jeszcze chcesz wiedzieć ?

Niestety zrezygnowałem z subskrypcji Roon’a którym się ostatnio bawiłem to już nie sprawdzę jak i co z Cyrusem.

 

Jak chcesz mogę jakieś screen’y porobić ?

91E20F07-BB4D-4A25-A9A0-4AF00DDD7A6C.png

9E286655-867D-4DE9-8E7F-37615FA83C86.png

Zrobiłem czy chcesz czy nie 🤣

Edytowano przez Inferno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tak ogólnie pytałem co fajniejsze w użyciu. Gapeless, suwak czasu jest w Cyrus? Nic się tam nie tnie, szybko wybiera/zmienia pożądane utwory?

Kiedyś miałem MusicCast i nie byłem z tego zadowolony, ciągłe problemy i ogólnie lipa. Ale wiem że są użytkownicy którym pasuje MusicCast i działa im dobrze. 

Ludzie kupując streamer niezbyt często pytają o te cechy a potem narzekają i proszą o radę bo coś szwankuje. MusicCast - często widzę HELP od ludzi 🤔

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi zadajesz ćwieki 🙂 Gapless nie ma, albo nie wiem...Kiedyś miałem problem jak operator sieci „SkyNet” (jak z Terminatora)😁 coś pozmieniał u siebie. Zacząłem jakieś iPerfy puszczać serwery instalować i chyba się zorientowali po telefonie że wcześniej czy później dojdę co jest nie tak i zaczęło działać. Było to jakiś rok temu jak robiłem upgrade do 250MBit. Ale tak to nie mogę złego słowa powiedzieć działa, dość płynnie i dźwięk daje radę 👍 ale bez porównania do Node - on jest w innej lidze

A MusicCast - często ludzie pytają, zawsze staram się coś podpowiedzieć żeby pomoc ale czasem i tak to nie wystarcza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...