Skocz do zawartości

Stereo do komputera za 12 tyś złotych (wzmacniacz/amplituner + kolumny)


Mediolanek Franek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

W salonie top hi-fi. Pamiętaj abyś słuchał sprzętu a nie opinii sprzedawcy. To u nich akurat ważne. 

Ja mam pozytywne zdanie o serii diva. Chodź to nie tanie kolumny i można dostać już coś bardziej firmowego. 

Razem da ci to dość spójne i dobre granie. Jeśli dobrze pamiętam to delikatnie ocieplone. Chodź w połączeniu z rotelem nie słyszałem. 

Moim zdaniem jednak wchodzisz w propozycje cenowa gdzie na prawdę można trafić lepsze kolumny. Elac unifi FS też dostępne w top hi-fi. Od razu odsłuchaj. 

Tannoy xt8f, dynaudio emit 30 czy jaśniejsze swietne porównywalne do bowersa magnaty serii quantum 7.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kolumny svs raczej nie sa zbyt popularne u nas. Nie kojarzę aby wywarły na mnie jakieś mega wrażenie.

Z drugiej strony dlaczego od razu pod stereo myślisz o subie?  Dobry wzmak z kolumnami da ci wystarczająca ich ilość. 

Albo może warto dołożyć do kolumn jeśli nie ma takiego Basu jakbyś chciał. 

W przypadku svs sb2000 to dobry sub. Musisz jednak zwracać uwagę na konkretny model. One lubią brumic i mieć problemy z diodą sygnalizująca włączenie. 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...