Skocz do zawartości

Co sądzicie o tym zestawie z RTVEuroAGD?


Bloodas

Recommended Posts

Bożee jaki mętlik. Stwierdziłem że idę jutro do saloniku audio w Poznaniu z nadzieją, że natknę się na Pylonki i je odsłucham. Ale teraz widzę, że są szerokie i mogą mi nie wejść w pokoju. Ja pierdzielę.

Teraz widzę, że dużo się tu poleca amplitunerów do stereo, zamiast czystego wzmaka. Rozumiem że czysty wzmak nie ma w sobie na przykład spotify? Ale mógłbym go połączyć z konsolą i na konsoli włączyć spotify? Tuner FM mnie nie obchodzi. Liczy się najbardziej jakość dźwięku, no ale fajnie byłoby czasem włączyć spotifaja bez konieczności odpalania głośnej konsoli... Jak duża jest różnica w dźwięku pomiędzy czystym rasowo wzmakiem, a tymi popularnymi multimedialnymi wzmakami, które widzę w sklepie nie dla idiotów, biorąc pod uwagę że oba sprzęty kosztują podobnie?

O jeny, głowa boli. Coraz bardziej irytujące jest to czytanie forów w poszukiwaniu wiedzy. Chyba wolę być głupim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@s4Home

Skoro się umówił na "wysłuchanie" to znaczy ze odsłuch dopiero będzie. Tak to rozumiem.

 

Poproś koniecznie na odsłuchu o podłączenie Yamahy rn 602. Naprawdę odpuściłbym to 402.

Yamaha 602 fajnie gra tez z Dali zesor 3, ale to już spora kolumna. Ale połączenie takie testowałem u siebie w domu i było synergicznie i naprawdę nieźle jak na cenę.

Edytowano przez Soren Lorensen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...