Skocz do zawartości

Pilne! Czy robotnicy uszkodzili gramofon?


Recommended Posts

Cześć,

miałem remont łazienki, robotnicy mieli dobrze zabezpieczyć rzeczy w salonie foliami itp, gdy wróciłem zobaczyłem, że gramofon Dual 626 zamiast leżeć po bożemu płasko jak go zostawiłem, stoi w pionie z tajemniczego powodu. Przezroczysta klapa, którą wcześniej można było ustawić w dowolnym położeniu, teraz nie trzyma się zupełnie. Niestety nie wiem, w jaki sposób ona była montowana, co tam ją trzymało, czy ktoś mógłby mi powiedzieć? I czy jest to do naprawienia?

Btw. już wcześniej gdy klapa była położona to z przodu była malutka szpara przez którą dostawał się kurz do środka, czy da się to jakoś "naprawić" inaczej niż kładąc coś ciężkiego na wierzch? ;)

Dziękuję!

IMG_20190901_101426.jpg

IMG_20190901_101436.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hal9000 napisał:

Btw. już wcześniej gdy klapa była położona to z przodu była malutka szpara przez którą dostawał się kurz do środka, czy da się to jakoś "naprawić" inaczej niż kładąc coś ciężkiego na wierzch?

Nigdzie nie mogę znaleźć zdjęć zawiasów w necie , ale znalazłem ulotkę jak powinny być zamontowane, sprawdź jak to jest u Ciebie. 

ve_dual_cs_626_dustcover_en_de_fr_nl_es_se.pdf

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...