Skocz do zawartości

Słuchawki otwarte, pełnowymiarow, wokółuszne do 200 PLN


Recommended Posts

Kłaniam się. Poszukuję słuchawek otwartych, wokółusznych, przewodowych do 200 PLN. Neutralne lub jasne. Będą podłączane do laptopa (tylko w domu). Będą używane do gier oraz muzyki trance, elektronika.
Do tej pory używałem Somic V2, ale zepsuły się (cały czas odpadała śrubka przy prawej muszli i swoimi naprawami uszkodziłem słuchawki, szybko wyrobił się też kabel).
Słuchawki będą używane kilka godzin dziennie (noszę okulary), wiec powinny być przewiewne (nie powodujące potliwości uszu, nausznice raczej welurowe) i bardzo wygodne (nie powodujące ucisku). Powinny być bardziej wytrzymałe niż Somic V2.

Znalazłem takie modele:

Superlux HD668b
Koss UR40
Samson Sr850

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superlux HD668b to słuchawki połotwarte i nie są szczególnie komfortowe. Mają jednak jasne brzmienie. Koss UR40 pozwalają na długie siedzenie w nich i maja opinie dobrze sprawdzających się w grach, choć ich barwa jest lekko przyciemniona. Samson Sr850 nie znam.

Superlux HD668b stają się bardziej komfortowe po założeniu lepszych padów. Może to jednak wpływać na charakter ich brzmienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...