Skocz do zawartości

Domowy odtwarzacz plików cyfrowych


Waldek999

Recommended Posts

Cześć.

Może koleżanki i koledzy pomogą mi znaleźć coś, na czym mógłbym odsłuchiwać w domu zgromadzoną bibliotekę plików muzycznych.
Poszukuje sprzętu typu all-in-one, ewentualnie takiego, który wymaga jedynie podpięcie kolumn.
Odpowiedzi typu: kup sobie starego laptopa ..., albo kup sobie MP3 i podepnij ..., już czytałem. Ja je rozumiem, ale to nie dla mnie. Chodzi mi o estetyczną jedną skrzynkę
na półce i żebym nie musiał szukać telefonu, żeby sobie puścić moją ulubioną płytę.
Sprzęt powinien mieć wbudowaną pamięć masową i radio internetowe, Pełne sterowanie z panelu (wyświetlacz).
Do tej pory używałem w tym celu POPCORN HOUR C-200 podłączony pod ampli, ale mi się zestarzał. Ciągle się wiesza i jest strasznie wolny przy starcie i przechodzeniu między liniami menu.

Chyba jestem dziwny, bo czegoś takiego, to niewiele można znaleźć (pewnie mały  popyt).
Ja odnalazłem jedynie Cocktail Audio X12/X14. Dosyć drogo jak dla mnie a opinie są różne.
Jeżeli ktoś wie o istnieniu czegoś takiego, to będę wdzięczny za podpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...